Komentarze (97)
Szef MSWiA wydalił z Polski szwedzkiego neonazistę. ABW uznała go za zagrożenie dla bezpieczeństwa
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 99venus

  Oceniono 4 razy 4

  Szweda wylali a co z organizatorami szkolenia.Na ten temat nie ma ani jednego słowa.To ciekawe kto w Polsce szkoli zagranicznych nazioli??

 • alquoz

  Oceniono 6 razy 4

  jednego znaleźli? ślepe kury psiamać....a gdzie MW i ONR i część posłów?

 • montechristo19702014

  Oceniono 8 razy 4

  Proponuję również zrobić "porządek" z organizacjami , które ONZ uznała za propagatorów faszyzmu w Polsce ... czyli zacząć od własnego ogródka ...

 • wloczykij1979

  Oceniono 4 razy 4

  Ok wydalili jednego neonazistę. A co z niesłusznymi wydaleniami. Kiedy Kozłowska wróci do Polski? Cała jej sprawa jest już zakończona. Wyroki nakazowe wydane. Tym się Żaryn nie
  nie chwali. opis jej sprawy, czekamy na pozwolenie i miny decydentów będą bezcenne
  sluzbyiobywatel pl/kontrwywiad-abw-cel-uswieca-srodki

 • 11krzych

  Oceniono 4 razy 4

  To w Polsce się przeprowadza szkolenia dla katolickich terrorystów z NRO?

 • swru

  Oceniono 3 razy 3

  Dziwne, wydawał o mi się, że neonaziści to raczej forpoczta pisiorska - główni kandydaci do Europarlamentu

 • zigzaur

  Oceniono 5 razy 3

  Szwedzi a nazizm:
  Göteborg, rok 1958. Mistrzostwa świata w piłce nożnej. W półfinale gospodarze grają z Niemcami, obrońcą tytułu. Szwedzcy kibole hejtują Niemców (anty)nazistowskimi okrzykami ale też przed meczem kibole niemieccy narozrabiali po pijanemu. Podczas meczu Erich Juskowiak dostał czerwoną kartkę a Fritz Walter po kontuzji został zniesiony z boiska po wyczerpaniu limitu zmian i to był jego ostatni mecz w reprezentacji. Szwecja wygrała 2:1. W drugim półfinale Brazylia wygrała z Francją. W finale Brazylia wygrała z gospodarzami a trzecie miejsce zdobyli Niemcy po 6:3 z Francją.

  Niektórzy niemieccy dziennikarze sportowi wytykali, że mecz Niemiec ze Szwecją sędziował Węgier, pamiętający klęskę swej drużyny w finale w 1954. Że niby mógł być stronniczy.

  W drużynie Niemiec grali: Cieslarczyk, Juskowiak i Szymaniak.

  Po meczu niektóre niemieckie knajpy wywiesiły napisy "Szwedów nie obsługujemy" i wykreśliły gulasz z karty. Wybuczano szwedzki chór dziecięcy na Kieler Woche, szwedzkim turystom odmawiano sprzedaży benzyny a zdarzały się też przebicia opon.

 • zgr-edo

  Oceniono 5 razy 3

  Anton T zakończył właśnie swój pobyt w Polsce i wracał do Szwecji. Podczas kontroli granicznej dzielna ABWera przechwyciła patriotę, pouczyła, że nie jest tu mile widziany i puściła. Jest sukces, jest. Żeby tak ABW sprawnie działało jak weryfikowała pana Banasia, prezesa NIK.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 3 razy 3

  Może nie był prorosyjski jak Rom Greniuch :-)
  To go Moskwa kazała wydalić :-)

 • tompyt

  Oceniono 4 razy 2

  Wydalili swojego?

 • dobrylos

  Oceniono 16 razy 2

  Szwecja zapewne zaprotestuje, ale nasi polscy Naziole mogą byc spokojni. PiS wladza i Kosciół Katolicki ich nadal potrzebuje.

 • Jan Kot

  Oceniono 3 razy 1

  Wysłać neonazistów na księżyc. Skrajni prawicowcy, narodowcy, to też to samo. Tylko w innym opakowaniu.

 • ks-t

  Oceniono 4 razy 0

  A już myślałem że to Kaczor albo ANton MAciar.

 • elkana777

  Oceniono 18 razy 0

  w rewanżu Szwedzi wydadzą Michnika Stefana, ..niemożliwe

 • jkal

  Oceniono 2 razy -2

  a kiedy POra na lewaków?

 • buwalker

  Oceniono 4 razy -2

  Dawni Slannowie budowali piramidy w Skandynawii już w czasach dinozaurów, dlatego Goci byli uznanymi arbitrami elegancji w całym świecie śródziemnomorskim, magister z salamandrą, czy coś takiego, taki był z niego wariant, że pozytywnie chętnie, i do cywilizancji, i do kulturancji. Mówią, być może Euhemer miał rację, i to nie są czcze bajania o bohaterach i towarach, o epoce homeryckiej, czy o Sumerach. Po drodze nauczyli Litwinów języka litewskiego, bo tamci wcześniej coś tylko burczeli, i potem, to był chyba 378, koczowali nad tym Dunajem, i się latynizowali, sprzedając Rzymianom dzieci za zdechłe psy, które potem jedli, mieli jeszcze tyle czasu, aby nauczyć Słowian takich określeń, jak apothecarius, secretarius, albo veterinarius, i generał Franco. To przecież oczywiste.

 • mmgazeta

  Oceniono 8 razy -2

  Tymczasem w San Francisco szczyty gościnności. Aby liczni przybysze z Ameryki Środkowej dobrze się czuli w tym mieście burmistrz SF urzędowo zalegalizował publiczną defekację na ulicach. Naczelny lekarz Kaliforni (murzyn) próbował zgłaszać zastrzeżenia, ale zarzucono mu rasizm. I przestał zgłaszać.

 • fafik.laciaty

  Oceniono 22 razy -2

  Czyli tak - ABW każe wywalić z Polski prawicowego kolesia, który może stanowić zagrożenie - brawo.
  ABW chce wywalić z Polski muzułmanina, który może stanowić zagrożenie - skandal, rasizm, uprzedzenia.

 • wycietytoja

  Oceniono 10 razy -2

  Kiedy Jojne Daniels?

 • buwalker

  Oceniono 3 razy -3

  Niech uczą więcej o królu, rycerzach i szlachcie, że w Polsce przed 966 byli Goci, od których brudne Słowiany uczyły się o τέχνη i o λόγος, to na pewno nie znajdzie tu posłuchu. A to wszystko jednak przez pepika, kiedyś sobie obiecałem, że nigdy tak nie powiem, a jednak: pepik. A Chorwaci i Serbowie chwalą, i nie dziękują.

 • r-mi

  Oceniono 9 razy -3

  @dobrylos
  No cóż, jeśli mówisz o tych naziolach od 75% podatków i upaństwawiania wszystkiego to niestety ostatnio z niezłym wynikiem weszli do sejmu... nie wiem dlaczego Szwecja miała by protestować? Tam jest pełno takich nazioli którzy gardzą człowiekiem i podstawowymi prawami obywatelskimi, poczynając od własności a kończąc na wolności słowa. I dlatego tak nienawidzą wszelkiej maści wspólnot wyznaniowych... stanowiących konkurencję dla totalitarnego, omnipotentnego państwa.

  Szweccy naziole (zwani potocznie socjalistami) też by piali z zachwytu jeśli chodzi o PiS. Ale z PiS to jest niestety taki "problem" że wierzą w boga (albo udają) a nie w marksa oraz że nie traktują Polaków jak stada bydła które trzeba złupić i zakneblować. W porównaniu do tego co się teraz odpi..la w Europie, gdzie tej brunatno-czerwonej hołocie udało się zaorać całe południe a wszystkich innych doprowadzić do stagnacji trwającej od dekad - PiS to anarchokapitaliści od korwina :D

  Ogólnie mega wielkie kudos dla Gazety Wyborczej, że w końcu ktoś miał odwagę napisać tę prostą i oczywistą prawdę, że socjaliści to po prostu neonaziści. I to jest prawdziwy totalitaryzm. Nie jakieś tam sebiksy z ONR-u które sobie wymachują flagą, tylko wyrachowane skur...syny które w czasie największej oglądalności z wypiekami na twarzach bredzą kogo trzeba stłamsić, złupić, upaństwowić, uregulować... i co tępy motłoch będzie z tego rozboju miał.

 • bezzebnykloszard

  Oceniono 21 razy -3

  Ale jak to szwed neonazista? Przecież ten szlachetny naród zamieszkują wyłącznie sojowi feminiści, wenerycznie pozytywni geje i pokojowi muzułmanie!

 • roy-cohn

  Oceniono 8 razy -4

  I dobrze - won z naziolstwem i lewactwem. Pokrewnymi chorymi socjalizmami.

 • ryszard_kubaszko3

  Oceniono 11 razy -5

  To w Szwecji legalnie działa partia neonazistowska? I ani Izrael, ani Komisja Europejska, czy Europarlament obiekcji nie zgłaszają? Ten Guy z Belgii i Timmermans z Holandii śpią?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX