Pogoda na dziś - piątek 8 listopada. Dużo rozpogodzeń na zachodzie i południu

Pogoda na dziś - piątek 8 listopada. Dziś najładniejszy i najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Podkarpacia. W tym regionie będzie maksymalnie 13 stopni. W pozostałych województwach równie ciepło: od 10 do 12 stopni.
Zobacz wideo

W piątek synoptycy zapowiadają sporo rozpogodzeń na zachodzie i południu Polski. W żadnym regionie nie będzie jednak padać.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 10 do 13 stopni

Dziś najniższa temperatura, czyli 10 stopni, zapowiadana jest dla województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Kielcach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Najcieplejszy dzień przewidywany jest na Podkarpaciu, gdzie będzie 13 stopni. Równie ciepło będzie w Katowicach, Opolu, Lublinie i Warszawie - w tych regionach ma być około 12 stopni. W nocy temperatura spadnie do 2 stopni na Podhalu i 8 stopni na zachodzie.

Pogoda na dziś - piątek 8 listopada.Pogoda na dziś - piątek 8 listopada. gazeta.pl

Opady. Rano na zachodzie i północy pojawią się gęste mgły

Rano na zachodzie i północy mogą pojawiać się lokalne mgły ograniczające widoczność do 100 metrów. W pierwszej części dnia zachmurzenie duże i umiarkowane zapowiadane jest dla wschodniej Polski, a dokładniej województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i łódzkiego. Pod wieczór więcej chmur pojawi się także na terenie Pomorza, Pomorza Zachodniego i Kujaw. W pozostałych regionach przewidywane są większe rozpogodzenia. Meteorolodzy nie prognozują na piątek żadnych opadów deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: