Szczecin. Miał uwieść, oszukać i zamordować kobietę. Nieoficjalnie: To nie pierwsza jego ofiara

Zarzut zabójstwa usłyszał mężczyzna, który w czerwcu miał zamordować kobietę na terenie gminy Kołobrzeg. Jak informują lokalne media, to najprawdopodobniej niejedyna osoba, która mogła paść ofiarą podejrzanego.

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie poinformowała o postawieniu zarzutu zabójstwa mężczyźnie, który w czerwcu miał zabić kobietę na terenie gminy Kołobrzeg. Śledczy nie podają szczegółów zbrodni, wskazując jedynie, że motywacja mężczyzny mogła zasługiwać na "szczególne potępienie". Sprawą zajmuje się prokuratorskie "Archiwum X".

Z komunikatu prokuratury wynika, że mężczyzna wcześniej usłyszał też zarzut przywłaszczenia mienia należącego do zabitej kobiety.

Szczecin: Zarzuty dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo

Z nieoficjalnych informacji podawanych przez Radio Szczecin, mężczyzna, który usłyszał zarzuty to 43-latek z Kołobrzegu, przedsiębiorca i były już członek klubu morsów.

Jak informuje radio, zmasakrowane ciało kobiety było zakopane w pobliżu rzeki Parsęta.

Zobacz także: Pijana 20-latka wyładowała swoją agresję, dewastując drzwi i wybijając szyby

Zobacz wideo

Według ustaleń szczecińskich dziennikarzy, mężczyzna może mieć związek z zaginięciem innych kobiet, do których dochodziło w ostatnich latach w Kołobrzegu. 43-latek miał je w sobie rozkochiwać, a następnie finansowo wykorzystywać i zabijać.

Jak podaje portal Kolobrzeg.naszemiasto.pl, jedną z takich spraw może być zniknięcie 37-latki w ubiegłym roku. Kobieta miała wyjechać z kraju. Mężczyzna stał się właścicielem jej mieszkania, które następnie sprzedał.

Więcej o: