Kalisz. Zabójstwo 38-latka. Konkubina miała ugodzić go w serce

W sobotę 2 listopada w mieszkaniu na ul. Stawiszyńskiej w Kaliszu znaleziono zwłoki 38-letniego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że został dźgnięty ostrym narzędziem w okolice serca. Policja zatrzymała w tej sprawie 21-letnią konkubinę zmarłego.

Do tragedii doszło około godziny 18 w sobotę 2 listopada. W jednym z mieszkań na ul. Stawiszyńskiej w Kaliszu doszło do awantury, podczas której 21-letnia kobieta miała dźgnąć ostrym narzędziem 38-latka - relacjonuje portal kalisz24.info.pl, powołując się na słowa rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim prokuratora Macieja Melera. Z doniesień "Życia Kalisza" wynika, że mężczyzna został zaatakowany podczas spotkania towarzyskiego, w którym brały udział cztery osoby.

>>> Kobieta okradła swojego kolegę, gdy ten był pijany. Na miejscu interweniowała policja

Zobacz wideo

Kalisz. Policja odnalazła narzędzie zbrodni. Zaplanowano sekcję i przesłuchanie

Policja zatrzymała 21-letnią kobietę, która uciekła z mieszkania, w którym doszło do zabójstwa. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny i odnaleziono prawdopodobne narzędzie zbrodni. Zabezpieczono także zwłoki 38-letniego mężczyzny. Prokuratura zaplanowała jego sekcję. W poniedziałek 4 listopada ma się odbyć przesłuchanie 21-latki. Z ustaleń portalu kalisz24.info.pl wynika, że była ona konkubiną nieżyjącego 38-latka. 

Więcej o: