Komentarze (791)
13-latek wypluł hostię na mszy św. w Bełchatowie. Policja: Skończyło się pouczeniem stron
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jszmelc

  Oceniono 22 razy 20

  Jeszcze chwila obecnych rządów i będziemy się uczyć tolerancji od islamistów !

 • munaciello

  Oceniono 26 razy 20

  Wierni, łapy precz od Jezusa!
  Tylko kler może go macać.

 • elektronik_99

  Oceniono 16 razy 16

  No to młody przekonał się osobiście, że lepiej omijać kościoły.

 • zgryz3

  Oceniono 16 razy 16

  Zdumiewające. Policja reaguje na to, że ktoś wypluł kawałek placka za własną dłoń, a nie na chodnik?! Katabasy tak się posunęły w zawłaszczaniu państwa, że niedługo będą policji i ministrom wydawać rozkazy. To policja watykańska czy polska? Co ma, do jasnej cholery, państwowa policja do jakiegoś religianckiego placka?! Dyżurny po usłyszeniu, o jaką sprawę chodzi powinien pouczyć, że policja nie jest od wtrącania się w sprawy wyznaniowe, lecz od bezpieczeństwa i pilnowania porządku publicznego. Ewentualnie ukarać katabasa za nieuzasadnione wezwanie.

 • kebuzon

  Oceniono 18 razy 16

  mam nadzieje ze matka zawiadomila prokurature

 • basiacan

  Oceniono 15 razy 15

  Hostia nie moze byc wypluta. Hostia musi byc wysrana.

 • kurdupel0

  Oceniono 15 razy 15

  o to chyba zacznę chodzić do kosciółka i będę wypluwał hostię super zabawa , zaczynam od jutra

 • a.d.b

  Oceniono 17 razy 15

  Uwięzienie nieletniego, naruszenie wolności, nietykalności (księża o dziecku mówią, że się szarpał, wniosek jasny) i pouczenie policji? to powinno być chyba surowiej potraktowane

 • kzet69

  Oceniono 17 razy 15

  "13-latek wypluł hostię na mszy św. w Bełchatowie. Policja: Skończyło się pouczeniem stron"
  Łaskawcy, a mogli zastrzelić.... Klecha przede wszystkim powinien dostać mandat za bezpodstawne wezwanie policji. Natomiast i kulsony i klecha powinni zostać oskarżeni o przymuszenie dziecka do udziału w religijnym rytuale co stanowi naruszenie praw człowieka, na dodatek kulsony uczestnicząc jako funkcjonariusze państwa w przymuszaniu dziecka do spożycia wafelka naruszyli Konstytucję w zakresie neutralności światopoglądowej państwa.

 • 600ps

  Oceniono 21 razy 15

  Skonczylo sie pouczeniem stron to znaczy ksiadz powinien umyc rece po zabawie a chlopak nie powinien brac do buzi.

 • zgredzik01

  Oceniono 14 razy 14

  Na słowackiej stronie humoru przeczytałem o innym przypadku 13 latka.
  Szedł wikary na ważne spotkanie i spotkał przed kościołem płaczącego 13 latka. "Dlaczego płaczesz?" zapytał - "Bo umarł mi dziadek" - "to idź do proboszcza, on cię na pewno pocieszy" - a chłopak na to "Proszę księdza ostatnia rzeczą o jakiej dzisiaj myślę, to jest sex".

 • zarliwy

  Oceniono 18 razy 14

  Firma wygrała przetarg na montaż urządzeń w firmie spożywczej i musiałem pracownikom wyrobić książeczki dla celów sanitarno - epidemiologicznych, po hali musieli poruszać się w ubraniach ochronnych stosowanych w przemyśle spożywczym. Klechy podczas mszy dotykają łapami różnych przedmiotów, potem tymi łapskami rozdają niczym nie zabezpieczone wafelki celem spożycia przez innych. Pytam! Gdzie są służby sanitarne? Czy wafle są przechowywane w warunkach wymaganych dla artykułów spożywczych? Czepiam się? A kto qrwa zaczął?

 • ola30360

  Oceniono 14 razy 14

  Jak to puczeniem stron?! To może ja siłą zatrzmam sobie w pracy czyjeś dziecko i mnie też tylko pucza że tak nie wolno? Papierowe państwo

 • andrzejsec1

  Oceniono 16 razy 14

  A tymczasem opłatek, oblany kwasami żołądkowymi umierał w konwulsjach po raz kolejny i jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze...
  Kościele kat., czemu każesz pożerać żywcem ciało chrystusowe a z nas, wiernych, czynić
  ludożerców??
  Łojezusie nazarejski...

 • skaut001

  Oceniono 14 razy 14

  "Według relacji księży, chłopak miał szarpać się i trzykrotnie próbować uciec z kościoła". Był przetrzymywany w kościele siłą, że próbował z niego uciec?

 • rodak_z_perth

  Oceniono 16 razy 14

  Dziwi mnie po kiego grzyba ludzie jeszcze chodzą do kościoła czy uiszczają "dobrowolne" datki według nieistniejących cenników?
  "Mafię Pruszkowską" rozbito, Wołomin rozbito, Grupa mokotowska poległa ale KK ma się dobrze.
  Fenomen a skalę światową.
  Nie płacą podatków, nie podlegają (prawie) sądom powszechnym, Państwo płaci im co roku na Fundusz Kościelny, kupują ziemię za 2% wartości, ukrywają bezkarnych pedofilii etc. etc.
  Tyk to chyba tylko w Polsce może być.

 • jerzysm42

  Oceniono 18 razy 14

  Chłopca zmusili do połknięcia opłatka.
  Potem go wydalił.
  Święta Inkwizycja powinna zbadać kupę chłopaka, bo może on ten sakrament zbezcześcił.

 • kichchi

  Oceniono 26 razy 14

  wypluł odruchowobo wyczuł na hostii sperme jurnych klechów

 • beded

  Oceniono 13 razy 13

  To znaczy że pedofile w sukienkach przechodzą do ataku. Wyzuci ze wstydu zboczeńcy.

 • marc.pl

  Oceniono 13 razy 13

  Gdy podczas miesięcznic smoleńskich w Warszawie przy obecności najwyższych władz naszego kraju odprawiano egzorcyzmy wyganiając szatana, pomyślałem że jednak normalnym narodem to my nie jesteśmy - w dużej części nasze społeczeństwo to zwyczajni idioci.

 • zgredzik01

  Oceniono 13 razy 13

  Gdy byłem młody, to na religii mówili, że kiedyś jakiś łobuz ukradł hostię i zaczął nakłuwać ją igłą, a wtedy z hostii polała się krew. Może młodzieńcowi to samo wmawiali i chciał sprawdzić?

 • xan-ti

  Oceniono 13 razy 13

  "...chłopak miał szarpać się i trzykrotnie próbować uciec z kościoła..."

  No zaraz, zaraz a dlaczego dziecko nie mogło wyjść z kościoła, tylko siłą je tam trzymali?

 • ossmolony

  Oceniono 19 razy 13

  Chory kraj, chore obrzędy, chorzy obywatele .

 • jacmenos

  Oceniono 13 razy 13

  a ci ogłupiali rodzice dalej posyłają swoje skarbeńka do kościoła ?

 • duj

  Oceniono 15 razy 13

  Kolejne biedne dziecko zmuszane przez nawiedzonych rodziców do sekciarskich prakryk

 • shtalman

  Oceniono 15 razy 13

  Mam nadzieję że młody się nauczy i jego noga nigdy więcej nie stanie w tym burdelu dla pedofilów w czarnych sukienkach zwanym wolskim KK

 • lisamonika

  Oceniono 17 razy 13

  ha,ha,ha, ale problemy. ksiadz powinien pokryc koszt nieuzasadnionego przyjazdu policji!!

 • dzidka17

  Oceniono 12 razy 12

  Róbcie tak dalej klechy to kościoły będą świecic pustkami. Wasza wiara w Boga jest fikcją,jest sposobem na zarabianie pieniedzy wyłudzanych bezczelnie za posługi kapłańskie. wyłudzaniem pieniędzy od Państwa."Bóg jest Miłością " ?
  W Waszych "sumieniach" jest tylko chwytliwym środkiem na ogłupianie wiernych.
  Jesteście HIPOKRYTAMI pozbawionymi elementarnych uczuć,empatii,tolerancji.Wypowiedzi hierarchów KK są ohydne,poniżające kobiety,Mam jedno pytanie do fanów "przewielebnego "Rydzyka : czy ktokolwiek z Was słyszał , a może widział albo doświadczył pomocy od tego pazernego Hipokryty?
  Pamiętam jak mi Ciocia opowiadała jak przestała chodzić do koscioła po tym jak ksiądz jako jedyny we wsi miał furmankę ,ktoś poprosił go o podwiezienie bardzo chorego do szpitala w mieście , a ksiądz odmówił bo chory nie miałby czym mu zapłacić. Dzisiaj księża przemieszczają sie swoimi wypasionymi limuzynami, a na pogrzeb każą się wozić rodzinie zmarłego .Kilka lat temu ksiądz w Elblągu publicznie odmówił dziecku Iwszej Komunii świętej dlatego,że rodzice nie zapłacili 50zł. To była afera na całą Polskę.Część wiernych na znak protestu opuściła kościół.

 • student_zebrak

  Oceniono 12 razy 12

  nie doczytalem
  ksieza szarpia sie z dzieckiem w kosciele
  a co na to obecni tam WIERNI????

 • zarliwy

  Oceniono 12 razy 12

  Szósta rano, łomot do drzwi
  - Kto tam?
  - CBŚ!
  - Nie wierzę...
  - My właśnie w tej sprawie!

 • antymemo

  Oceniono 14 razy 12

  Policja Państwowa na usługach Kościoła Katolickiego - to już stało się faktem.

 • j-ugo

  Oceniono 14 razy 12

  Moim skromnym zdaniem: Rozdawanie hosti powinno być zakazane. To rozsiewanie zarazków. Ksiądz podczas mszy chwytając opłatek z tacki rozdaje ją razem z wirusami i bakteriami. Lekarz jak zagląda do jamy ustnej pacjenta zakłada sterylne gumowe rękawiczki. Po czym je zdejmuje i wrzuca do kosza.

 • maj.basia

  Oceniono 12 razy 12

  Chyba cię "puuchatek" porąbało. Strrrrraszny skandal i "co ksiadz miał zrobić" się zapytowywujesz ? Kretyn, nie ksiądz, jest tyle możliwości aby zapytać młodego o co chodzi, a nie ruszać za nim w pogon, wzywać policję (no bzdura kompletna). A w ogóle to te krążki wyrabia się w p;ewnej hurtowni i sprzedaje się je na worki, a potem to niby święte ? I jeszcze nazywać toto "ciałem..."
  Mało,że średniowiecze, to epoka kamienia łupanego. W kościele anglikańskim jest chleb, prawdziwy chleb, pokrojony na kawałeczki i każdy się tym częstuje, bo dla chleba trzeba mieć
  szacunek, a nie bzdurzyć i karmić ludzi bujdami na resorach. Teraz ten młody będzie wiedział
  że tam nie należy chodzić i "spożywać".

 • 8zorro

  Oceniono 12 razy 12

  Początek tego jest znany. Pazerny i butny kościół wszedł z butami do szkół z nauką religii. Mnie to cieszy. Jeszcze kilka lat i kościół będzie gorzko żałował tych 1,5 mld rocznie, które drapie za lekcje religii w szkołacj i przedszkolach. Tak uformowali młodzież pedofile, cwaniacy i pijacy w sutannach.

 • bogucjusz

  Oceniono 11 razy 11

  Pislamski katoliban.

 • marc.pl

  Oceniono 11 razy 11

  Polacy kartką wyborczą wybrali kierunek w stronę szaleństwa religijnego - widzimy jak duchowni przy pomocy obecnych władz narzucają nam swoje normy i zasady według których musimy żyć. Starsi panowie duchowni i politycy którzy nie założyli rodzin pouczają nas jak powinno wyglądać życie rodzinne.

 • nemecpiotr

  Oceniono 13 razy 11

  Ksiadz podczas mszy dotyka rekami różnych przedmiotów, potem podjae hoste niczym nie zabezpieczona celem spożycia przez innych. Gdzie są służby sanitarne i epidemiologiczne? Jestem katolikiem ale moze wyszlibysmy ze srednioweicza w ochornie zdrowia? Czy idac do dentysty fajne bys sie czul gdyby dentysta gadal przez telefon(najwiecej bakteri wlasnie na telefonach) ta sama rekawiczka co dotyka narzedzi? Watpie. A jesli tego nie rozumiesz to znaczy ze jestes tlukiem ze sredniowiecza. Jak bedziesz miec zoltaczke pokarmowa...zrozumiesz, KK zatrzymal sie w sredniowieczu.

 • mariandusza

  Oceniono 13 razy 11

  W jakim paragrafie kodeksu karnego jest zapisane prawo kościelne, jego dogmaty i obrzędy?! Jak ten ksiądz mógł nawet pomyśleć o wezwaniu policji?! Policja nie jest od zmuszania dzieci do jedzenia opłatków w kościele! Dokąd ten kraj kurła zmierza!?

 • szatkop

  Oceniono 13 razy 11

  Zmusili go do połknięcia wyplutego opłatka?! Tzn.zmusili go do zlizania z posadzki? Jakby to był mój syn to by kiężuś już nigdy w życiu nikomu nic do buzi nie wsadził ( z wyjątkiem sztucznej szczęki sobie).

 • kolapsgrawitacyjny

  Oceniono 11 razy 11

  To jest jakaś paranoja. Jesteśmy w średniowieczu mimo XXI wieku... Byłem świadkiem jak na ślubie przyjaciół (tylko dlatego wybrałem się do KK) ksiądz nie chciał dać do ręki tego opłatka gościom z zagranicy (byli z południa Europy). Pani i Pan w starszym wieku (ci zza granicy) wystawiali ręce po komunię (jak w wielu krajach świata). Ksiądz usilnie chciał włożyć im do buzi. Bariera językowa nie ułatwiała zadania. Sytuacja była krępująca i trwała z 30 sekund. Summa summarum pan klecha nie dał komunii tym starszym państwu. Widziałem wielkie rozżalenie na ich twarzach. Było mi wstyd.

 • jahodovy

  Oceniono 13 razy 11

  Czemu jeszcze żaden sanepid nie zainteresował się tym, że ręka księdza rozdaje 'hostie' z ust do ust bez rękawiczki?

 • lisamonika

  Oceniono 11 razy 11

  policja jest oplacana z naszych podatkow. Nie maja przepisow czym sie maja zajmowac? Jesli maja byc na zawolanie ksiedza z bzdurami, to trzeba zmniejszyc liczbe policjantow I lepiej spozytkowac nasze pieniadze.

 • frogman

  Oceniono 15 razy 11

  kawałek wafla podawany brudną łapą, którą nie wiadomo co robił podawacz

 • pioter83

  Oceniono 13 razy 11

  Wieki ciemne skoncza sie szybciej dzieki takim ksiezom.

 • cozano

  Oceniono 13 razy 11

  Za pozbawienie wolności małolata, jak i próby jego terroryzowanie już nie mówiąc o bezpodstawnym wezwaniu policji, urzędnicy watykańscy powinni ponieść odpowiedzialność.

 • sselrats

  Oceniono 11 razy 11

  Okupant watykanski jest ponad policja, wszystkimi "wierzacymi" i "niewierzacymi". Kapitulacja podpisana w 1993.

 • mrblix

  Oceniono 12 razy 10

  Tez tak zrobiłem, jak “przyjmowałem” pierwszą komunię w wieku 8 lat. Do dzisiaj to z radością wspominam. Tak czy inaczej, to kawałek wafla i mam gdzieś czyjeś uczucia religijne. Dzieci trzeba trzymać jak najdalej od księży, zakonnic i całej tej patologii intelektualnej i emocjonalnej. Widać czym to się kończy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX