Pogoda na Wszystkich Świętych. W dzień nie więcej niż 9 stopni, rano trudne warunki dla kierowców

Pogoda. Już jutro, czyli 1 listopada, będziemy obchodzić uroczystość Wszystkich Świętych. Jaką pogodę prognozują synotycy? Mapy pogodowe Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej pokazują, że jutrzejszy dzień będzie słoneczny, ale dość zimny.
Zobacz wideo

Meteorolodzy z IMGW prognozują, że we Wszystkich Świętych w najzimniejszych tego dnia Suwałkach i Zakopanem termometry wskażą maksymalnie 5 stopni, z kolei w najcieplejszym Wrocławiu i Opolu 9 stopni. Przewiduje się także, że 1 listopada zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Najwięcej słońca zobaczymy na południu kraju - w województwach śląskim, małopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Kierowcy powinni zdjąć nogę gazu

Z prognozy pogody na portalu pogodynka.pl wynika, że szczególną ostrożność powinni zachować jutro kierowcy. Rano lokalnie występować będą mgły, które ograniczą widzialność do 200 metrów. W połączeniu ze wzmożonym ruchem samochodowym będą one zwiększać ryzyko kolizji i wypadków. Meteorolodzy prognozują także porywisty wiatr na Przedgórzu Sudeckim i krańcach zachodnich. W pozostałej części kraju wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Więcej o:
Komentarze (5)
Pogoda na Wszystkich Świętych. W dzień nie więcej niż 9 stopni, rano trudne warunki dla kierowców
Zaloguj się
  • antropoid

    Oceniono 3 razy 3

    P...przony klimat i tyle. Z gorąca robi się lodówa - albo na odwrót. Już prawie żadnych okresów przejściowych.

  • cezar85

    Oceniono 2 razy 2

    Się przyśpieszy, dla poprawy widoczności podjedzie bliżej zderzaka i będzie git

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX