Grudziądz. Zaginęła 35-letnia Anna Rogowska. Ostatnio widziano ją z 30-letnim mężczyzną

Policjanci z Grudziądza udostępnili zdjęcie i rysopis poszukiwanej Anny Rogowskiej. 35-letnia kobieta wyszła do pracy w poniedziałek, jednak do niej nie dotarła.
Zobacz wideo

Komenda Miejska Policji w Grudziądzu, od poniedziałku 28 października, poszukuje 35-letniej mieszkanki powiatu grudziądzkiego. Anna Rogowska wyszła z domu między godziną 3 i 4 rano. Nie dotarła jednak do swojego miejsca pracy.

Grudziądz: policja poszukuje 35-letniej Anny Rogowskiej

Według dotychczasowych ustaleń policji, Anna Rogowska wyszła z domu znajdującego się w miejscowości Mały Rudnik. O godzinie 4 miała zacząć pracę, jednak nie dotarła do miejsca zatrudnienia. Kobieta miała jechać pojazdem marki Ford Mondeo kombi koloru srebrnego o numerach CGR 81VE. Towarzyszył jej około 30-letni mężczyzna.

Kobieta ma około 165 centymetrów wzrostu, jest średniej budowy ciała i ma proste, blond włosy do ramion. 35-latka ma okrągłą twarz, prosty nos i zielone oczy. Posiada protezę częściową na górnej szczęce.

Osoby posiadające informacje na temat zaginionej Anny Rogowskiej proszone są o kontakt z numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z wydziałem poszukiwań komendy w Grudziądzu pod numerem 56 45 13 351.

Więcej o: