Wypadek w Lubra鎍u. Osiem os鏏 trafi這 do szpitala. Po rannych przylecia造 鄉ig這wce

Na drodze powiatowej ko這 miejscowo軼i Lubraniec dosz這 do powa積ego wypadku. Zderzy造 si tam dwa pojazdy, w wyniku czego rannych jest osiem os鏏. Dwie osoby przetranspowano do szpitala 鄉ig這wcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło około godziny 7 rano, na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Lubraniec (województwo kujawsko-pomorskie). Jak informuje "Gazeta Pomorska", w wypadku brały udział dwa pojazdy - samochód dostawczy marki Mercedes Vito i bus Volkswagen Transporter.

Wypadek w Lubrańcu. Dwóch poszkodowanych jest w ciężkim stanie

W samochodzie dostawczym jechały dwie osoby. W wyniku wypadku zostały zakleszczone w pojeździe. Uwolnili je funkcjonariusze OSP z Lubrańca, którzy użyli w tym celu narzędzi hydraulicznych. Busem podróżowało sześć osób. Wydostały się z samochodu przed przyjazdem służb.

Do szpitala trafiło osiem osób - wszyscy, którzy brali udział w wypadku. Dwóch rannych przetransportowano śmigłowcem, pozostałych karetkami. Portal ddwloclawek.pl informuje, że w akcji ratowniczej brało udział pięć karetek pogotowia ratunkowego, dwa śmigłowce LPR, strażacy ochotnicy z Lubrańca i Zgłowiączki oraz zespół ratownictwa technicznego straży pożarnej z Włocławka