Pogoda na dziś - piątek 1 listopada. Dziś prognozowane są spore rozpogodzenia i brak deszczu

Pogoda na dziś - piątek 1 listopada. W dzień Wszystkich Świętych meteorolodzy przewidują całkiem słoneczną pogodę - zwłaszcza na południu i zachodzie kraju. Ponadto w żadnym regionie nie będzie dziś padać.
Zobacz wideo

W piątek synoptycy zapowiadają większe rozpogodzenia na wschodzie i południu kraju. W żadnym regionie nie powinno dziś padać. Jaką pogodę meteorolodzy przewidują na dzień Wszystkich Świętych?

Temperatura. Temperatura maksymalna na dziś będzie się wahać od 7 do 10 stopni

Dziś najniższa temperatura przewidywana jest w województwach podlaskim, lubelskim i mazowieckim, gdzie będzie maksymalnie 7 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu, Zielonej Górze, Łodzi, Kielcach i Krakowie. Najcieplejszy dzień prognozowany jest dla Dolnego Śląska, gdzie ma być 10 stopni. W Opolu, Katowicach, Rzeszowie i Szczecinie będzie z kolei około 9 stopni. Nad ranem na zachodzie, południu i w centrum przewidywane są przymrozki. W tych regionach temperatura spadnie do - 1 stopnia w Warszawie do - 3 stopni w Krakowie.

Pogoda na dziś - piątek 1 listopada.Pogoda na dziś - piątek 1 listopada. gazeta.pl

Opady. Dziś nie będzie padać

Meteorolodzy przewidują na dziś zachmurzenie umiarkowane w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim, łódzkim i kujawsko-pomorskim. W pozostałych regionach prognozowane są duże rozpogodzenia. Na dziś nie są zapowiadane jednak żadne opady deszczu. W całej Polsce meteorolodzy przewidują wiatr słaby, jedynie pod wieczór w górach możliwe są porywy wiatru do 60-70 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: