Gorzów Wielkopolski. Pijana 11-latka zemdlała na na placu zabaw. Miała 1,5 promila alkoholu

11-letnia dziewczynka zemdlała podczas zabawy na jednym z placów zabaw w Gorzowie Wielkopolskim. Po przewiezieniu do szpitala i badaniach krwi okazało się, że dziecko ma 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Zobacz wideo

Jak podaje gorzowianin.com w sobotę 26 października około godziny 15 zespół pogotowia ratunkowego został wezwany na plac zabaw przy ulicy Wyszyńskiego nad Kłodawką w Gorzowie Wielkopolskim. Ratownicy zabrali do szpitala 11-latkę, która wcześniej straciła przytomność (rozbieżne informacje na temat wieku dziewczynki wynikają z tego, że jest ona z rocznika 2008, jednak nie miała jeszcze urodzin).

11-latka straciła przytomność na placu zabaw w Gorzowie Wielkopolskim. Dziewczynka miała 1,5 promila

- Dziewczynka upadła prawdopodobnie na ulicy, ktoś z przechodniów ją przyniósł na ławkę i wezwał karetkę. Ratownicy wzięli dziecko na nosze z ławki, przykryli folią i wsadzili do karetki, ale od razu nie odjechali - powiedział w rozmowie z dziennikarzami świadek tego zdarzenia.

W szpitalu dziecko zostało poddane między innymi badaniu krwi, które wykazało, że 11-latka miała w organizmie 1,5 promila alkoholu. 11-latka trafiła na oddział, gdzie podano jej płyny i kroplówkę. Po czterech godzinach stan dziewczynki nie wymagał dalszej hospitalizacji, dlatego została przekazana swoim opiekunom. Całe zdarzenie ma wyjaśnić postępowanie prowadzone przez sąd rodzinny. Według nieoficjalnych informacji gorzowianin.com dziewczynka miała dzień wcześniej uciec z ośrodka wychowawczego razem z 14-letnią koleżanką, z którą właśnie miała spożywać alkohol.

Więcej o:
Komentarze (54)
Gorzów Wielkopolski. Pijana 11-latka zemdlała na na placu zabaw. Miała 1,5 promila alkoholu
Zaloguj się
 • notremak

  Oceniono 22 razy 14

  Kolejny pożytek z 500+!
  Ale dopiero za 7 lat będzie mogła głosować na piss.

 • janjan101

  Oceniono 21 razy 11

  Świetlana przyszłość narodu.
  Wychowana w głęboko religijnym duchu, za przykładnym wzorcem zawiszy.

 • plac.czerwony

  Oceniono 8 razy 6

  Pomyślcie. 11 lat! To jeet dzieciaczek! Nie rozumiejący świata, potrzebujący dorosłych, zdany na dorosłych. Kto oddaje takiego dzieciaczka do ośrodka wychowawczego?! Na litość boską!

 • c.t.k

  Oceniono 8 razy 6

  Nie tak dawno w nadmorskiej miejscowości M. ,dwóch małolatów z"zielonej szkoły", poprosiło na stoisku monopolowym o dwie "małpiatki', bo to o 100ml chodziło, ekspedientka powiedziała, że wódki im nie sprzeda, ewentualnie piwo. Chłopaczki kupiły piwo, a stojący przed sklepem menel, wódkę.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 5

  A ta czternastka to...?

 • true_lysander

  Oceniono 6 razy 4

  Przerażające, że te patologiczne dziewczyny będą zapewne mieć dzieci za kilka lat i te ich dzieci też będą pić wódkę w wieku 11 lat. Patologia rodzi patologię , zaklęty krąg. Typowy plebsowy elektorat idący za tym, kto da na wódkę.

 • zawszedak111

  Oceniono 3 razy 3

  NPK, "handlowa niedziela" przysłoniła tobie rozum?
  "11-latka zemdlała na na placu zabaw" - na na na na.....
  Duża i pogrubiona czcionka a baran i tak nie widzi, co napisał.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 3

  Koleżanka uczyła ją prawdziwego życia.
  Nie tego że smartfona!
  Taka Wolska!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX