Hongkong. 25-letni Polak zmarł po upadku z hotelowego balkonu

25-letni obywatel Polski zmarł w wyniku upadku z wysokiego budynku w Hongkongu. Mężczyzna został znaleziony nagi na ziemi - mimo natychmiastowej pomocy nie udało się go uratować.
Zobacz wideo

Jak podaje dziennik "Sing Tao Daily" do zdarzenia doszło we wtorek nieopodal ulicy Aberdeen Street w Hongkongu, gdzie znajduje się hotel, w którym przebywał 25-letni Polak. Zgłoszenie dotyczące wypadku wpłynęło do komisariatu policji nad ranem. Świadek zeznał, że obudził go głośny hałas, później znaleziono na ziemi nagiego mężczyznę.

Nie żyje 25-letni Polak, który wypadł z hotelowego balkonu w Hongkongu

Według dotychczasowych ustaleń policji mężczyzna mógł wypaść z wysokości trzeciego piętra z balkonu hotelowego. W momencie przyjazdu pogotowia ratunkowego mężczyzna miał żyć. 25-latek przetransportowany został do szpitala Ruttonjee. Niestety nie udało się go uratować.

Policja na razie wykluczyła samobójstwo, ponieważ przy mężczyźnie nie znaleziono listu pożegnalnego.
Jak podaje dziennik, funkcjonariusze nie podejrzewają też udziału osób trzecich w tym wypadku. Szczegóły dotyczące śmierci mężczyzny ma wyjawić sekcja zwłok.

Więcej o:
Komentarze (40)
Hongkong. 25-letni Polak zmarł po upadku z hotelowego balkonu
Zaloguj się
 • tubylec_ww

  Oceniono 10 razy 10

  Zaraz się zaczną bajania, że trzeciego piętra to najwyżej można skręcić kostkę, otrzeć łokieć... Zupełnie jak w Smoleńsku, że tutka powinna gładko osiąść w ruskim błocie i majestatycznie doślizgać się do lotniska, a wewnątrz nie powinna się stłuc nawet małpka.

 • motyw4

  Oceniono 36 razy 6

  wybrał śmierć, bo pewnie kończyła mu się wiza i przerażała go perspektywa powrotu do tego pisiego raju na ziemi :( oto do czego prowadzi dobra zmiana :( będzie tego więcej :(

 • loneman

  Oceniono 5 razy 5

  Narodowcy juz w drodze by sklepac za to kogo popadnie.

 • gordejuela

  Oceniono 10 razy 4

  natężenie kretyństwa na forum bije swiatowe rekordy.

 • ela-007

  0

  No wiadomo, 3 piętro w wysokim budynku to nie to samo co na poddaszu.

 • neurasthenik

  Oceniono 6 razy 0

  A może uprawiał balconing?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX