54-letni mężczyzna miał zgwałcić trzyletnią dziewczynkę. Dobrze znał rodzinę matki

54-letniemu mieszkańcowi powiatu sztumskiego przedstawiono trzy zarzuty. Jeden z nich to zarzut dokonania zgwałcenia osoby małoletniej poniżej 15 lat i spowodowanie u niej obrażeń ciała, które naruszały czynności narządów na okres powyżej siedmiu dni - poinformował w rozmowie z TVN24 Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

54-letni mężczyzna został zatrzymany we wtorek. Jest również oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej policjantów oraz ich znieważenie.

Ofiara była córką sąsiadki

Molestowanie trzylatki zgłosiła jej matka, sąsiadka podejrzanego mężczyzny. Prokuratura nie podaje więcej szczegółów ze względu na dobro dziewczynki. - Biegły wydał opinię i mogę tylko tyle powiedzieć, że dotychczasowe ustalenia śledztwa oraz wyniki tej opinii uzasadniają przedstawienie podejrzanemu zarzutu zgwałcenia - stwierdza Duszyński.

Za gwałt na dziewczynce 54-latkowi grozi od 3 do 15 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (54)
54-letni mężczyzna miał zgwałcić trzyletnią dziewczynkę. Dobrze znał rodzinę matki
Zaloguj się
 • muchitek

  Oceniono 25 razy 25

  Jeżeli "gwałci" 3 letnie bądź młodsze dziecko, powoduje u niego obrażenia ciała, które naruszają czynności narządów to powinien być według mnie oskarżony o próbę zabójstwa a nie gwałt.

 • plac.czerwony

  Oceniono 20 razy 18

  Dlaczego brygady wszechwolaków nie robią w powiecie sztumskim pokazowej dezynsekcji?😡

 • bambosz0

  Oceniono 12 razy 10

  to że macie do załatwienia swoje własne porachunki to widać ale najistotniejsza jest ta kara za coś co być może jest, ale na pewno może być gorszae od śmierci , to życie tego dzicka gdy dorośnie .. i za to kara do 15 lat więzienia jest nieadekwatna do potwornego czynu. Kara powinna być taka by sprawca iuż nigdy nie miał możliwości popełnienia takiego czynu czyli -25 lat do dożywocia.Bo znając nożliwosci prawników to wyjdzie z adobre sprawowanie po 10 latach i zaraz zrobi to samo.

 • jokanda102

  Oceniono 10 razy 10

  Smiesznie niska kara grozi temu panu...

 • mialczynski_1

  Oceniono 8 razy 8

  Noż kurԝa jasna mać, znowu ktoś nie dotrzymał umowy?!
  To niech zapłaci karę umowną!

 • zawszedak111

  Oceniono 7 razy 7

  "miał zgwałcić"!???
  Miał? Ktoś mu kazał?
  aplk miał napisać. Napisał, ale z błędami.

 • archimedesss

  Oceniono 7 razy 7

  Jeżeli jest winny to więzienna społeczność powinna dopełnić sprawiedliwości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX