Komentarze (157)
KO uważa, że kwadracik na karcie wyborczej mógł zmylić Polaków. Jest odpowiedź KBW
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cichwoda

  Oceniono 2 razy 0

  gdy ma się debilnych wyborcuf....

 • radon13

  0

  Kwestie liczenia głosów i poprawności załatwia glosowanie przez osobisty certyfikat i komputer. W tym momencie każdy posiadacz certyfikatu i tylko on może post factum sprawdzić na kogo zaliczono jego głos .

 • pol733

  Oceniono 12 razy 0

  Młodzi wykształceni z wielkich miast czytający Wyborczą i oglądający TVN stawiają krzyżyk na logu partii, paradne.

 • nino.rota

  Oceniono 16 razy 0

  buhaha
  to są ci mityczni "wykształceni z wielkich miast"
  POrażka i obciach

 • tomek.123

  Oceniono 20 razy 0

  No to już polityczne samobójstwo!
  Niby mają najbardziej wykształconych wyborców, a krzyżyka nie potrafią postawić we właściwym kwadracie!
  Moje małe dzieci wiedziały jak głosować.

 • andrzej.wald

  Oceniono 3 razy -1

  Czyżby Grzegorz Schetyna już znalazł winnych porażki PO?:-) Teraz okaże się, że to wszystko wina młodych wilczków czyli Brejzy i Arłukowicza, którzy robili kampanię, a logotyp jakby nie było to jednak marketing.:-) Zdaje się, że Janusz Korwinn Mikke już zdążył powiedzieć jaka partia ma najgłupszych wyborców. Coś mi się wydaje, że JKM zresztą jak często się myli. POlitycy zdaje się uważają swoich wyborców za tak głupich, że niezdolnych do przeczytania instrukcji do głosowania ze zrozumieniem.:-) W związku z powyższym trzeba unieważnić wybory i będziemy głosować tak długo, aż Grzegorz Schetyna i POlitycy będą z wyboru narodu zadowoleni. Jeżeli w wyborach do Sejmu, gdzie było 5 ogólnopolskich komitetów liczba głosów nieważnych to ok. 1 proc. twierdzenia jakoby to mogło mieć decydujące znaczenie dla wyniku wyborczego PO są absurdalne. Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza. Niech PO zajmie się sobą i poszuka winnych porażki we własnych szeregach. PO to partia kompletnie niewiarygodna, bez jakiegokolwiek programu oraz wartości ze standardami tak jak PiS rodem z republiki bananowej. Przez tyle lat POlitycy narodowi pokazali co potrafią i co o nim myślą na taśmach u Sowy.

 • premier_scretyna

  Oceniono 3 razy -1

  Szanowna Redakcjo!
  Wprowadzacie czytelników w błąd twierdząc że wyborcy, którzy zakreślili logo KO w kwadracie oddali błędny głos. Z przytoczonych faktów wynika że był to prawidłowo oddany głos przeciwko KO. Po prostu zwykła reakcja: KO? nie! skreślam!

 • mid1

  Oceniono 9 razy -1

  Najpierw sobie wymyślili kwadracik, a potem go zakreślali.
  Tak potrafią tylko idiociii.

 • bart5554b

  Oceniono 11 razy -1

  Czyli protestów nie można zgłaszać ale metoda "na kwadracik" jest ok?

 • dave1919

  Oceniono 7 razy -1

  .

  .KPINY GAZETY WYBORCZEJ Z PLATFORMY
  .
  TO WASZE OKREŚLENIE 'KWADRACIK' MOZECIE SOBIE WSADZIC W

  .

 • qrzysiu

  Oceniono 15 razy -1

  Brawo gamonie. Właśnie dlatego takie niedointeligenty jak Schetyna powinien odejść.

 • saves

  Oceniono 6 razy -2

  Sławek nie pokazał jak mieli głosować? Beeeee. Beeeeee. Baranki zgubiły pasterza.

 • saves

  Oceniono 8 razy -2

  Wyborcy KO to między innymi tatuś malucha, zachęcanego do ubliżania Kaczyńskiemu. Jestem w szoku, że taki imbecyl potrafił podpisać się pod wnioskiem o pięć stówek.

 • kmosb

  Oceniono 12 razy -2

  To się nie dzieje. Szlachta nie wie w którym miejscu na karcie do głosowania należy krzyżyk postawić.

 • saves

  Oceniono 7 razy -3

  Szukają, szukają... A najciemniej pod latarnią. Po prostu w głowach im się nie chce pomieścić, że ich wyborcy są po prostu tępi jak zardzewiały brzeszczot.

 • dert4

  Oceniono 9 razy -3

  MŁODZI WYKSZTAŁCENI Z WIELKICH MIAST
  CO CZYTAJĄ GAZETĘ WYBORCZĄ I OGLĄDAJĄ TVN.

 • mjuhbun

  Oceniono 7 razy -3

  Trójkąt na kółku to ja rozumiem ale kwadracik na kwadraciku to LGBT - AB-DL

 • karrampa

  Oceniono 9 razy -3

  P0 naukę do kasty, której nic nie jest w stanie zmylić.

  J. Śpiewak o decyzji Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, który uchylił we wtorek decyzję komisji weryfikacyjnej w sprawie nieruchomości przy ul. Nabielaka 9:
  'To jest rokosz sądów administracyjnych, to jest bunt sędziów wobec konstytucji. Sędziowie występują przeciwko elementarnym zasadom współżycia społecznego. To jest nieprawdopodobne, że instytucja, która ma stać na straży praworządności, po prostu ją łamie w sposób spektakularny.
  Co jest oburzające, to fakt, że prezydent Rafał Trzaskowski żądał tego samego co Marek M. Jest przerażające, że prezydent, który mieni się obrońcą demokracji, obrońcą konstytucji, łamie tę konstytucję w sposób regularny i skarży decyzje korzystne dla ratusza'

 • jurii.sachar

  Oceniono 13 razy -3

  czyli Nojman miał rację nazywając w Tczewie wyborców PO niczym....

 • beton44

  Oceniono 10 razy -4

  Jakoś instrukcja była jasna dla tępych, ciemnych przygłupich ze wsi wyborców PiS - a była niejasna dla wykształconych, oświeconych i inteligentnych z wielkich miast wyborców KO ???

 • ppo

  Oceniono 12 razy -4

  To jednak są debile. Nie szukają winy we własnym złodziejstwie, w pogardzie dla obywateli, w służalczej uległości wobec UE... Kwadracik im zawinił! Instrukcja nie taka! Bo obywatele to przecież idioci i nie wiedzą co robią!

 • kat_na_lemingi

  Oceniono 10 razy -4

  By głosować na PO-KO trzeba mieć doktórat ;)))) z głosowania.

 • kat_na_lemingi

  Oceniono 16 razy -4

  OrzeszQ! To jakie IQ mieli wyborcy PO-KO? Mniej niż ZERO!!!! :)
  Nie ma to jak Elyta Na_rogu che, che, che

 • mrpens

  Oceniono 12 razy -4

  Wyborcy PO myśleli, że głosuję się w monopolowym, to ich zmyliło

 • niktalboktos

  Oceniono 10 razy -4

  Nie kwadracik tylko kwadratowa głowa Schetyny najbardziej zmyliła wyborców. Jednego dnia wypowiadał się tak, a drugiego dokładnie odwrotnie w pewnych kluczowych kwestiach. Innego jeszcze mówił ze to bez znaczenia... Nieinteligentny populizm jak widać nie popłaca.

 • jurii.sachar

  Oceniono 14 razy -4

  czy to się dzieje naprawdę ???? czy to PO to kretyni czy ich wyborcy???? problem zakreślić krzyżyk w kwadraciku....zapraszamy do przedszkola.....

 • jurii.sachar

  Oceniono 16 razy -4

  na następne wybory, wszyscy deklarujący głosowanie na PO-KOszmary powinni zbadać swoją inteligencję i na próbę pozakreślać w kółeczkach, kwadracikach, rombach i innych opcjach. Schetyna wybierze najlepszą opcję.....PO-barany i i ich tyle samo warci wyborcy....

 • jurii.sachar

  Oceniono 16 razy -4

  czyli Schetyna wygrałby wybory, ale winny jest kwadracik. Malutki kwadracik zmienił losy wielkiego kraju.... Już PO-szmaciarze nie mogą się więcej ośmieszyć.... W lokalach deski sedesowe były białe, gdyby były szare KOszmar tuskostanu powróciłby.....

 • peysy_po_kolana

  Oceniono 20 razy -4

  Czyli wyborcy PO to niedorozwoje😁

 • haim_rumkowski

  Oceniono 16 razy -4

  Były wstępne wybory mini w przedszkolu w którym 70 % dzieci zagłosowało bez zarzutu. Taka mała symulacja wyborcza. A dorośli dali doooooooooooooooooopY ? Zwolennicy PO i całej otoczki dali dooooooooooooooopY ?

 • bicz-na-lgarzy

  Oceniono 7 razy -5

  Szanowna Redakcjo!
  Wprowadzacie czytelników w błąd twierdząc że wyborcy, którzy zakreślili logo KO w kwadracie oddali błędny głos. Z przytoczonych faktów wynika że był to prawidłowo oddany głos na KO ("... w kratce obok nazwiska kandydata ..." ). Nigdzie w instrukcji nie napisano że ma to być kratka z lewej czy prawej strony, pusta czy zawierająca logo partii. Dodatkowo dajecie asumpt do wpisów pisich trolli, dla których przeprowadzenie logicznego rozumowania jest wysiłkiem ponad ich możliwości intelektualne.
  Tłumaczenie KBW czy KKW jakoby "zawsze tak było" jest i śmieszne i nieprawdziwe. W wyborach samorządowych była książeczka, teraz mamy płachty. Co wybory są jakieś zmiany a instrukcja na karcie do głosowania musi być jednoznaczna i wyczerpująca.

 • javall

  Oceniono 5 razy -5

  Borowski na starosc glupkowacieje, czy ma za glupkow swoich wyborcow?

 • val_drakul

  Oceniono 13 razy -5

  Chlopi panszczyzniani(wg okreslenia miernej aktorzyny) potrafili normalnie glosowac
  a salonowa szlachta PELOwska kreslała samych siebie
  kretyni ha ha ha ha

 • sigillum.2

  Oceniono 11 razy -5

  KO: Mamy "Shreka" i nie zawahamy się go użyć!

 • mrpens

  Oceniono 13 razy -5

  Debilowaci wyborcy PO pewnie pierwszy raz mieli długopis w ręku

 • ja_prostak

  Oceniono 6 razy -6

  Tusz i odcisk palca wprowadzić, jak w prawie cywilizowanych krajach

 • ragefox

  Oceniono 8 razy -6

  PO KO (KO = knockout)
  +++
  Liczy na taki durny elektorat co to nie wie gdzie krzyżyk postawić.

 • tomasznowak1986

  Oceniono 12 razy -6

  słyszałem że inteligentni ludzie stawiali tam krzyżyk na logo POKO.....przecież inteligencja ponad wszystko ....ja potomek chłopów Pańszczyźnianych , motłoch ,poniżej IQ przeciętnej małpy z Zoo....bez wyższego wykształcenia na najbardziej prestiżowym " universitetiy" za pieniądze rodziców złodziei podobnie jak ponad 8 milionów obywateli RP postawiłem krzyżyk w kwadraciku na każdej z kart i 3 razy się upewniłem bo byłem po cało dniowej libacji po 0,7 i 5 piwach + 4 małpki po dwie sety w pociągu czy dobrze na PIS ! ....bo jechałem 200 km ...dzięki mobilizacji mnie przez kampanię POKO ..postawiłem krzyżyk w dobrym miejscu i jeszcze zdjęcie zrobiłem żeby mieć pewność czy przypadkiem ręka mi nie zjechała na drugą kolumnę ....a tu Ynteligencja ahhhhhhhhhhhhhhahhaah....BRAWO !!!! więcej takiej Yntelygencji !!!

 • oelefante

  Oceniono 13 razy -7

  Nie dziwi mnie, że wyborcy KO nie potrafią krzyżyka prawidłowo postawić. Przed wyborami jeden z antypisowskich profili na FB zachęcał wyborców PiSu, by skreślali po kilku kandydatów z PiSu, a komentujące to lemingi zachwycały się, jakie to sprytne, bo w ten sposób " pisowski ciemnogród" unieważni swój głos. Ten lemingowski ciemnogród nie wiedział, że taki głos jest ważny. Skoro tak, to nie wie też, gdzie krzyżyk postawić. Ale czego się spodziewać po wyborcach KO?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX