Ciało radnego PiS wyłowione z Portu Czerniakowskiego. Sprawą zajmuje się prokuratura

Prokuratura bada sprawę śmierci działacza PiS Tomasza Jędrzejczaka - informuje RMF FM. Ciało mężczyzny wyłowiono z Wisły w sobotę w Porcie Czerniakowskim. Jak podaje portal tvp.info, śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.
Zobacz wideo

52-letni Tomasz Jędrzejczak to radny Prawa i Sprawiedliwości w powiecie zgierskim. Jak opisuje RMF FM, mężczyzna wraz z żoną w piątek 18 października wyszli z koncertu na Torwarze w Warszawie. Wtedy też - to nieoficjalne ustalenia radia - para miała się rozdzielić, mężczyzna przeszedł na drugą stronę ulicy Czerniakowskiej, a kobieta wróciła do domu.

W sobotę 19 października żona Jędrzejczaka zgłosiła jego zaginięcie. Tego samego dnia odnaleziono ciało radnego PiS, wyłowiono je z Wisły w Porcie Czerniakowskim. Sprawą zajęła się prokuratura.

Śledczy będą sprawdzać, czy śmierć radnego PiS Tomasza Jędrzejczaka była wynikiem nieszczęśliwego wypadku czy też ktoś go zabił, na co mogą wskazywać silne obrażenia głowy

- opisuje RMF FM.

Informacje o obrażeniach głowy - jako nieoficjalne - podaje także portal tvp.info. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Łukasz Łapczyński przekazał portalowi: - Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie stwierdzono udziału osób trzecich. Zostanie zlecona sekcja zwłok zmarłego.

Więcej o: