Łódź: zakrwawione ciało kobiety na schodach. W mieszkaniu znaleziono jej martwego partnera

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, do którego doszło w kamienicy przy ul. Przędzalnianej w Łodzi. Na schodach znaleziono martwą 36-letnią kobietę, później okazało się, że nie żyje też jej 31-letni partner.
Zobacz wideo

W niedzielę nad ranem na klatce schodowej w kamienicy przy ul. Przędzalnianej w Łodzi znaleziono zakrwawione ciało 36-letniej kobiety. Wszystko wskazywało na to, że ktoś zadał kobiecie rany ostrym narzędziem. W jednym z mieszkań policjanci znaleźli martwego 31-letniego partnera.

- Mieszkali tu od niedawna. Nikt ich nie znał, ale awantur nie było słychać - mówi sąsiadka para w rozmowie z portalem Wiadomosci-lodz.pl, który jako pierwszy poinformował o zdarzeniu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że śledczy nie wykluczają rozszerzonego samobójstwa. Policja nie chce jednak się do tego odnosić.

- Będziemy analizować wszystkie scenariusze, jakie mogły się wydarzyć. Jest to śledztwo prokuratorskie i nie mogę się wypowiadać na temat możliwych przyczyn  - ucina w rozmowie z Gazeta.pl podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.