CB同 rozbi這 gang i zlikwidowa這 10 "mieszkani闚ek". Prostytucja by豉 "sta造m 廝鏚貫m dochodu"

Centralne Biuro 奸edcze Policji zlikwidowa這 10 ma造ch agencji towarzyskich w Bia造mstoku, E趾u, Suwa趾ach i Augustowie. Policjanci zatrzymali w tej sprawie czterech m篹czyzn. S podejrzani o to, 瞠 czerpali zyski z prostytucji pracuj帷ych w ich agencjach kobiet.
Zobacz wideo

Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która prowadziła agencje towarzyskie w wynajmowanych mieszkaniach na terenie Bia貫gostoku, Ełku, Suwałk i Augustowa. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy są podejrzani o czerpanie korzyści majątkowych z cudzego nierządu. W czasie śledztwa ustalono, że wspomniane przestępstwa były dla nich stałym źródłem dochodu.

CBŚP: W zlikwidowanych agencjach towarzyskich znaleziono m.in. atrapy broni palnej

Trzech z czterech właścicieli tzw. "mieszkaniówek" zatrzymano w ich mieszkaniach. Czwarty z nich został schwytany na ulicy. Policjanci przeszukali domy oraz wszystkie dziesięć agencji, które prowadzili podejrzani. W czasie tych działań zabezpieczono m.in. dwie atrapy broni palnej, telefony kom鏎kowe, nośniki pamięci, laptopy oraz dokumentację związaną w wynajmem lokali, w których prostytuowały się kobiety. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczono blisko 100 tys. zł, które znaleziono w mieszkaniach zatrzymanych.

Podejrzani zostali przewiezieni do Prokuratury Okręgowej w Suwałkach. Tam usłyszeli zarzuty dotyczące udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, mającej na celu nakłanianie, ułatwianie oraz czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inne osoby.

Wi璚ej o: