Skrzydlna. Zabarykadował się w domu. Chciał zabić siebie i swoją żonę. Negocjacje trwały 10 godzin

Prawie dziesięć godzin trwały negocjacje policjantów z mężczyzną, który zabarykadował się w jednym z domów w miejscowości Skrzydlna w Małopolsce i groził, że odbierze życie sobie i swojej żonie.
Zobacz wideo

O tym, że w jednym z domów w Skrzydlnej może dojść do tragedii, policjanci zostali poinformowani w czwartek 17 października około godziny 12:30. Od razu podjęli interwencję. Z informacji, jakie otrzymali wynikało, że w jednym z domów jest mężczyzna, który grozi, że zabije siebie i swoją żonę. Do akcji przystąpili policyjni negocjatorzy oraz antyterroryści - informuje portal limanowa.in.

Skrzydlna. Policja zatrzymała mężczyznę. Desperat został przewieziony do szpitala psychiatrycznego

Negocjacje z desperatem trwały prawie dziesięć godzin. Okna w domu, w którym rozgrywał się dramat, były cały czas zasłonięte. Policja zablokowała drogi dojazdowe do budynku w promieniu trzech kilometrów, ponieważ mężczyzna groził, że wysadzi swój dom - pisze portal sadeczanin.info.

Kiedy policjanci upewnili się, że znajdująca się w domu kobieta jest bezpieczna, podjęto decyzję o siłowym wejściu do budynku. Około godziny 22 mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala psychiatrycznego na konsultacje. Jego żonie nic się nie stało. Została otoczona opieką psychologiczną. 

Więcej o: