Pogoda na dziś - poniedziałek 21 października. Będzie słonecznie i ciepło

Pogoda na dziś - poniedziałek 21 października. W poniedziałek możemy spodziewać się słonecznej i ciepłej pogody. W całej Polsce temperatury maksymalne wyniosą od 18 do 23 stopni.
Zobacz wideo

Pierwszy dzień nowego tygodnia zapowiada się z bardzo słoneczną pogodą. Przez prawie cały poranek oraz popołudnie czeka nas niemal bezchmurne niebo.

Temperatura. Najwyższa temperatura dziś to 23 stopnie

Najcieplejszy początek tygodnia prognozowany jest w województwach lubelskim i małopolskim. W tych regionach przewidywanych jest 23 stopni. Jeden stopień mniej pokażą termometry w Rzeszowie, Kielcach i Katowicach. 21 stopni to z kolei temperatura zapowiadana dla województwa mazowieckiego, łódzkiego, dolnośląskiego i opolskiego. Najniższa temperatura przewidywana jest w Szczecinie, gdzie będzie maksymalnie 18 stopni oraz w Gdańsku, gdzie ma być około 19 stopni. W pozostałych regionach 20 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 21 października.Pogoda na dziś - poniedziałek 21 października. gazeta.pl

Opady. W całym kraju bardzo dużo rozpogodzeń

Dziś zachmurzenie słabe prognozowane jest pod wieczór w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim. Przez większą część dnia w całej Polsce czeka nas niemal bezchmurne niebo. Meteorolodzy nie przewidują na dziś żadnych opadów. Zapowiadane są jednak umiarkowane porywy wiatru.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - poniedziałek 21 października. Będzie słonecznie i ciepło
Zaloguj się
  • mjuhbun

    Oceniono 2 razy 0

    Czy to prawda że Żwirek kręci z Muchomorkiem ?

  • 0

    To fajnie, że podajecie prawdopodobną zaznaczam prawdopodobną pogodę ponieważ sprawdza się w 15% co dzielenie lecz Napiszcie lepiej codziennie informacje nt.aktualnych ustaleń co do przekrętów pancernego Banaśia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX