Wielkopolska. Policja zakończyła obławę. "Drwal z Kaplina" zatrzymany

Jest finał policyjnej obławy za Jackiem D., byłym drwalem z Kaplina. Mężczyzna przez kilka tygodni ukrywał się w Puszczy Noteckiej, ścigano go w związku z podejrzeniami o podpalenie domu, w którym znajdowali się ludzie.
Zobacz wideo

60-letni Jacek D. był poszukiwany w związku z podejrzeniem, że to on w nocy z niedzieli na poniedziałek (22-23 września) podpalił dom w Kaplinie (woj. wielkopolskie). Według nieoficjalnych doniesień, do podpalenia obrał dom, w którym znajdowały się spokrewnione z nim osoby.

Pojawiły się podejrzenia, że w związku z tym, iż mężczyzna pracował w przeszłości jako drwal, mógł ukryć się w Puszczy Noteckiej. Dlatego też w ramach policyjnej obławy przeczesywano las. W czwartek 17 października rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że udało się odnaleźć "drwala z Kaplina", czyli Jacka D.

Kaplin. Finał policyjnej obławy. Jacek D. odnaleziony

Okazało się, że zgodnie z przewidywaniami, mężczyzna ukrywał się przez prawie miesiąc w Puszczy Noteckiej. Portal miedzychod.naszemiasto.pl opisuje, że Jacka D. odnaleziono w okolicy Jeziora Piaskowego. Serwis wskazuje:

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że nie mieszkał u nikogo, nie przebywał w żadnych pustostanach jak podejrzewała policja, a po prostu ukrywał się w Puszczy Noteckiej śpiąc pod folią. Nie wiadomo też czym się żywił i jak funkcjonował .

Więcej o:
Komentarze (35)
Wielkopolska. Jacek D., "drwal z Kaplina", odnaleziony po policyjnej obławie
Zaloguj się
 • mamlas_p

  Oceniono 28 razy 20

  Szyszko dbał o bezpieczeństwo Polski, bo był wizjonerem. Wiedział, że lasy to schronienie dla partisanen und banditen! Das ist schweine kommunistische scheiße! Ja...

 • zenekciec

  Oceniono 25 razy 19

  To juz drugi podejrzany drwal , ten pierwszy wywalil w kalendarz.

 • obywatel.piontej.rp

  Oceniono 15 razy 13

  To jest prawdziwy bushcraft. To nie to co ci w śpiworkach za tysiące, z specjalnymi nożami, kalesonami z zaworem zwrotnym na pierdy itp.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 14 razy 12

  Kiedyś takie obławy będą też na Jacka K.

 • gazeta1960

  Oceniono 14 razy 12

  " po prostu ukrywał się w Puszczy Noteckiej śpiąc pod folią. Nie wiadomo też czym się żywił i jak funkcjonował".
  "Bo ja mówi jestem z lasu bo ja mówi jestem z lasu i już"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX