Pogoda na dziś - piątek 18 października. W większości kraju zapowiadane są duże rozpogodzenia

Pogoda na dziś - piątek 18 października. Dziś najniższa temperatura prognozowana jest na Pomorzu, gdzie maksymalnie ma być około 15 stopni. Na południu, wschodzie i w cenrum będzie najcieplej: tu termometry pokażą 20-21 stopni.
Zobacz wideo

Synoptycy prognozują na dziś więcej rozpogodzeń w większości kraju. Niewielkie opady deszczu zapowiadane są jedynie na Pomorzu, Mazurach oraz Kujawach.

Temperatura. Dziś termometry pokażą od 15 do 21 stopni

Najniższa temperatura zapowiadana jest w Gdańsku, gdzie będzie maksymalnie 15 stopni. Trzy stopnie więcej pokażą termometry w województwach zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim. Najwyższa temperatura, 21 stopni, prognozowana jest dla Lublina i Opola. 20 stopni będzie z kolei w województwach lubuskim, wielkopolskim, dolnośląskim, łódzkim, mazowieckim i podkarpackim. W pozostałych regionach przewidywanych jest około 19 stopni. W nocy temperatura spadnie do 7-10 stopni.

Pogoda na dziś - piątek 18 października.Pogoda na dziś - piątek 18 października. gazeta.pl

Opady. Deszcz zapowiadany jest w trzech województwach

W dzień prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane na zachodzie i północy kraju. W pozostałych regionach - na południu, w centrum i na wschodzie zapowiadane są większe rozpogodzenia. Deszcz prognozowany jest jedynie w województwach kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz warmińsko-mazurskim. Wiatr słaby i umiarkowany. Wieczorem i w nocy, na północy oraz wschodzie Polski pojawią się mgły ograniczające widoczność do 300 metrów.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (3)
Pogoda na dziś - piątek 18 października. W większości kraju zapowiadane są duże rozpogodzenia
Zaloguj się
 • dante_waw

  Oceniono 2 razy 2

  Znowu jakies bzdury!!! Domagam sie powrotu rubryki "czy najblizsza niedziela bedzie handlowa" autorstwa UZ i NPK....

  To skandal pozbywac sie takiego kultowego cyklu....

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 2 razy 2

  Pogoda pogoda napiszcie jaka będzie pogoda dla pancernego dzisiaj czy czarne chmury się już mad nim zebrały??!! karządzaj o ręki sprawiedliwości?!

 • mjuhbun

  Oceniono 3 razy 1

  Polska w ruinie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX