Pogoda na Wszystkich Świętych 1 listopada. Będzie chłodno i wystąpią burze. W Zaduszki lekka poprawa

Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych? Synoptycy prognozują, że 1 listopada będzie dniem pochmurnym, chłodnym i deszczowym. W Zaduszki, czyli 2 listopada, nastąpi nieznaczna poprawa warunków pogodowych.

Za dwa tygodnie, w dniu 1 listopada, będziemy obchodzić Dzień Wszystkich Świętych. Tego dnia odwiedzimy groby naszych krewnych i znajomych, aby zapalić znicze, pomodlić się za nich lub w inny sposób uczcić ich pamięć. Czy tego dnia pogoda będzie sprzyjać wizytom na cmentarzach? Czy kierowcy będą musieli uważać na śliskie jezdnie?

Pogoda na 1 listopada. Na Wszystkich Świętych sporo deszczu i chmur

Długoterminowa prognoza pogody na portalu AccuWeather.com nie napawa optymizmem. Wynika z niej, że 1 listopada będzie dniem chłodnym. W ciągu dnia temperatura będzie wahać się od 11 stopni na Dolnym Śląsku do 8 stopni na Podlasiu, a w nocy spadnie do 2-3 stopni Celsjusza. Synoptycy prognozują także, że na Wszystkich Świętych zachmurzenie będzie duże i zdarzą się przelotne opady deszczu. Możliwe, że lokalnie wystąpią także burze

Pogoda na Zaduszki. 2 listopada nieznaczna poprawa. Będzie mniej deszczu, a więcej słońca

Podobne warunki atmosferyczne będziemy obserwować 2 listopada, czyli w Zaduszki. Meteorolodzy prognozują, że temperatura w Polsce będzie wahać się od 10 stopni na Zachodzie od 8 na wschodzie. Dzień ten będzie jednak nieco bardziej słoneczny niż poprzedzający go Dzień Wszystkich Świętych. Oprócz przelotnych opadów deszczu 2 listopada możemy spodziewać się także licznych przejaśnień, w szczególności przy granicy polsko-niemieckiej. Mimo to idąc na cmentarz czy do kościoła warto będzie mieć ze sobą parasol.

Zobacz wideo
Więcej o: