Pogoda na Wszystkich Świętych 1 listopada. Będzie chłodno i wystąpią burze. W Zaduszki lekka poprawa

Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych? Synoptycy prognozują, że 1 listopada będzie dniem pochmurnym, chłodnym i deszczowym. W Zaduszki, czyli 2 listopada, nastąpi nieznaczna poprawa warunków pogodowych.

Za dwa tygodnie, w dniu 1 listopada, będziemy obchodzić Dzień Wszystkich Świętych. Tego dnia odwiedzimy groby naszych krewnych i znajomych, aby zapalić znicze, pomodlić się za nich lub w inny sposób uczcić ich pamięć. Czy tego dnia pogoda będzie sprzyjać wizytom na cmentarzach? Czy kierowcy będą musieli uważać na śliskie jezdnie?

Pogoda na 1 listopada. Na Wszystkich Świętych sporo deszczu i chmur

Długoterminowa prognoza pogody na portalu AccuWeather.com nie napawa optymizmem. Wynika z niej, że 1 listopada będzie dniem chłodnym. W ciągu dnia temperatura będzie wahać się od 11 stopni na Dolnym Śląsku do 8 stopni na Podlasiu, a w nocy spadnie do 2-3 stopni Celsjusza. Synoptycy prognozują także, że na Wszystkich Świętych zachmurzenie będzie duże i zdarzą się przelotne opady deszczu. Możliwe, że lokalnie wystąpią także burze. 

Pogoda na Zaduszki. 2 listopada nieznaczna poprawa. Będzie mniej deszczu, a więcej słońca

Podobne warunki atmosferyczne będziemy obserwować 2 listopada, czyli w Zaduszki. Meteorolodzy prognozują, że temperatura w Polsce będzie wahać się od 10 stopni na Zachodzie od 8 na wschodzie. Dzień ten będzie jednak nieco bardziej słoneczny niż poprzedzający go Dzień Wszystkich Świętych. Oprócz przelotnych opadów deszczu 2 listopada możemy spodziewać się także licznych przejaśnień, w szczególności przy granicy polsko-niemieckiej. Mimo to idąc na cmentarz czy do kościoła warto będzie mieć ze sobą parasol.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (12)
Pogoda na Wszystkich Świętych 1 listopada. Będzie chłodno i wystąpią burze. W Zaduszki lekka poprawa
Zaloguj się
 • miszka_szyfman

  Oceniono 6 razy 6

  Pamiętam czasy gdy 1 listopada był mróz , sypał śnieg i nikt nie lamentował z tego powodu.

 • lukki69

  Oceniono 3 razy 1

  Co interesuje pogoda w katolskie święto postępowych europejczyków i marksistów ?
  to przecież zabobony........:)
  buhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaa

 • euphoria19

  Oceniono 2 razy 0

  Juz z tej okazji zaczynam moczyć piczę w domestosie, 1 go będę świeża, dystyngowanym krokiem udam się do katakumb w Fuledzie złożyć pokłon i gratulacje nieboszczykowi. A potem popływam kajakiem po kisajnie, no chyba, ze rodzina użyczy feralnej motorówki z milionami koni mechanicznych w czubie.

 • lukki69

  Oceniono 4 razy 0

  wookiee.chewbacca 3 godziny temu
  Oceniono 6 razy
  -2

  "Chore święto. Rzygać się chce. Tylko pomyślcie sobie o kłębach czarnego dymu, milionach obrzydliwych plastikowych zniczy, które pójdą na śmietnik jeszcze bardziej zaśmiecając naszą przestrzeń. Że już nie wspomnę o tłumach kłębiących się na cmentarzach, jak glisty trawiące padlinę. Okropne."

  ...głosuj na lewicę razem

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 9 razy -1

  Chore święto. Rzygać się chce. Tylko pomyślcie sobie o kłębach czarnego dymu, milionach obrzydliwych plastikowych zniczy, które pójdą na śmietnik jeszcze bardziej zaśmiecając naszą przestrzeń. Że już nie wspomnę o tłumach kłębiących się na cmentarzach, jak glisty trawiące padlinę. Okropne.

 • euphoria19

  Oceniono 2 razy -2

  Niektóre samice założą futra z szynszyli czy już ta moda wyszła z użycia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX