Lubelskie: W mieszkaniu znaleziono dwa ciaa. Znamy wyniki sekcji zwok

Ciaa dwjki seniorw z Biaki, 78-latka i jego 70-letniej partnerki, odnalaz w mieszkaniu syn zmarej kobiety. Z dotychczasowych ustale prokuratury wynika, e 78-letni mczyzna mia miertelnie zadawi si plasterkiem boczku, za jego konkubina zmara z powodu oglnego wyniszczenia organizmu. mier pary prawdopodobnie nastpia dwa lub trzy dni przed odnalezieniem cia.
Zobacz wideo

Śmierć starszych osób, jak wskazał prokurator, mogła nastąpić dwa lub trzy dni przed znalezieniem ciał.

Znaleziono ciała dwójki seniorów

- Drzwi do mieszkania były otwarte. Zwłoki dwóch osób odnalazł syn kobiety, który przyszedł odwiedzić matkę zamieszkującą od dłuższego czasu w tym mieszkaniu - powiedział lokalnej prasie Zenon Bolesta, szef krasnostawskiej prokuratury, cytowany przez Polsat News.

Znamy wyniki sekcji zwłok

Przeprowadzono już sekcję zwłok pary z Białki. Wstępne wyniki, jak podał Zenon Bolesta, pozwalają wykluczyć udział osób trzecich. Mężczyzna zmarł z powodu uduszenia plasterkiem boczku, natomiast kobieta z powodu ogólnego wyniszczenia organizmu. Cierpiała na wiele chorb, miała trudności z poruszaniem się. Umarła co najmniej dzień po swoim partnerze. Ich ciała znalazł syn kobiety, który przyszedł odwiedzić matkę.

Para miała nadużywać alkoholu od dłuższego czasu.