Pogoda na dziś - poniedziałek 7 października. Większe rozpogodzenia w niemal całym kraju

Pogoda na dziś - poniedziałek 7 października. Dziś synoptycy przewidują większe rozpogodzenia, zwłaszcza rano i pod wieczór. Dodatkowo w większości regionów nie będzie dziś padać. Parasolki przydadzą się jedynie mieszkańcom Lublina i Koszalina.

Synoptycy przewidują na dziś dość słoneczną pogodę. Nad ranem i pod wieczór w niemal całej Polsce prognozowane są spore rozpogodzenia.

Temperatura. W poniedziałek czeka nas temperatura od 7 do 12 stopni

Najniższa temperatura maksymalna w ciągu dnia zapowiadana jest dziś dla województwa podlaskiego, gdzie będzie około 7 stopni. Jeden stopień więcej prognozowany jest w Olsztynie, Warszawie, Kielcach, Lublinie, Rzeszowie i Krakowie. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Zielonej Góry, gdzie ma być około 12 stopni. 11 stopni pokażą termometry w województwach zachodniopomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim i opolskim. W pozostałych regionach 10 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 7 października.Pogoda na dziś - poniedziałek 7 października. gazeta.pl

Opady. Dziś w całej Polsce większe rozpogodzenia

Duże rozpogodzenia nad ranem przewidywane są na zachodzie i południu, jednak w całej Polsce od czasu do czasu pojawiać się będzie więcej słońca. Później możliwe jest umiarkowane zachmurzenie zwłaszcza w województwach pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim. Przelotne opady deszczu prognozowane są jedynie w Lublinie i Koszalinie. Dziś zapowiadany jest wiatr umiarkowany na północy oraz słaby w pozostałej części kraju.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - poniedziałek 7 października. Większe rozpogodzenia w niemal całym kraju
Zaloguj się
  • ian Kośki

    Oceniono 4 razy 4

    Czy jest szansa aby 13 bm.w czasie powrotu z głosowania o godzinie 8:15 wejść do Biedronki i kupić to o smaku jabłkowym w butelce zwrotnej i dojść do domu nie otwierając parasola?!.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX