Lidzbark Warmiński. 21-latek dźgnął swoją żonę kilkanaście razy. Zginął w trakcie ucieczki

W Lidzbarku Warmińskim (woj. warmińsko-mazurskie) 21-latek zaatakował swoją żonę nożem. Zadał jej kilkanaście ciosów. Jak podaje RMF FM, uciekając samochodem z miejsca zbrodni, uderzył w śmieciarkę. Zginął na miejscu.
Zobacz wideo

W mieszkaniu przy ulicy Piłsudskiego doszło do kłótni między 21-latkiem, a jego żoną. Mężczyzna zaatakował kobietę nożem. Zadał jej kilkanaście ciosów - podaje RMF FM. Następnie wsiadł do samochodu i wyruszył drogą wojewódzką w kierunku miejscowości Orneta. Chwile później mężczyzna miał wypadek. Jadąc samochodem, uderzył czołowo w nadjeżdżającą z naprzeciwka śmieciarkę.

Z nieoficjalnych informacji reportera RMF FM wynika, że mężczyzna mógł celowo doprowadzić do kolizji.

Śmierć 21-latka

Wypadek w tej okolicy opisał również portal Lidzbarkwarminski.wm.pl. Podał, że nieopodal wsi Redy kierowca poruszający się samochodem marki Audi w pewnym momencie zjechał z drogi na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka śmieciarkę, ginąc na miejscu. Według tego portalu, tożsamość kierowcy nie była znana.

Kobieta, która była raniona nożem, przeżyła atak. Została przetransportowana śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Białymstoku. Jej stan jest ciężki.

Więcej o: