Od prawie dwóch miesięcy nie mogą znaleźć 16-letniej Julii. "Ktokolwiek widział, proszony jest o kontakt"

Niemal dwa miesiące temu we Wrocławiu zaginęła 16-letnia Julia Pietrzak. Jak informuje Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA, dziewczyna może znajdować się na terenie Warszawy.
Zobacz wideo

Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA wydało komunikat dotyczący zagonionej 16-latki. Po raz ostatni Julia Pietrzak była widziana we Wrocławiu 13 sierpnia 2019 roku. Jak czytamy w komunikacie, dziewczyna ma 168 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Zaginiona Julia Pietrzak / fot. Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKAZaginiona Julia Pietrzak / fot. Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA fot. Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA

ITAKA podaje, że dziewczyna może znajdować się w Warszawie. "Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000" - pisze ITAKA, która prowadzi poszukiwania na prośbę rodziny i we współpracy z policją. W tej sprawie można również napisać na adres itaka@zaginieni.pl.

Więcej o: