Komentarze (65)
Piątka Gazeta.pl. Jakie są problemy polskiego systemu edukacji?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • smiki48

  Oceniono 2 razy 0

  czy ktoś mi może powiedzieć co się stało z klasami do których ubiegłym roku chodziły te podwójne roczniki? W skali całego systemu edukacyjnego liczba uczniów praktycznie nie uległa zmianie. Zatem jeśli gdzieś są przepełnione klasy, to gdzieś indziej są puste klasy. Dlaczego te puste klasy są niewykorzystane?

 • Anna Skowron

  Oceniono 6 razy 0

  Alez ..co ta pani mówi ..przeciez reforma najlepsza na świecie i żadnych problem?w .to PO i Tusk naturalnie kłamie ,zmyśla i specjalnie kombinuje dodatkowe dzieci ,żeby był tłok

 • iremus

  Oceniono 8 razy 0

  Zapytaliśmy Polaków, jakie są problemy polskiego systemu edukacji. "Odczuwa się nadmiar dzieci na metr kwadratowy".....
  Jeśli to jest fundamentalnym problemem a nie indoktrynacja od 30 lat religią, zastępowanie przedmiotów świeckich propagandą kościelną i niski poziom kształcenia to powstrzymam się od komentarza.
  Świnie najlepiej czują się w chlewie a motłoch w kościele.

 • swinton

  Oceniono 1 raz -1

  Wy tam narzekacie a w gorszych warunkach uczen Wałesa wykierował sie na Prezydenta.

 • Marian

  Oceniono 11 razy -1

  Największym problemem jest podstawa programowa z całego systemu oraz braki edukacyjne nauczycieli. Po co komu informacja co to są przywileje wiślickie lub bitwa pod Cedynią, skoro dzieci nie wiedzą co to jest grawitacja dlaczego Konstantyn zwołał sobór dlaczego na Ziemi jest złoto itp

 • westgreg

  Oceniono 9 razy -3

  Podstawowym problemem polskiej szkoły są główne cele, jaki jej wyznaczono - realizacja materiału (z minimalnym marginesem programu autorskiego) i dobre wyniki na testach końcowych (których to testów podstawowym celem jest weryfikacja stopnia realizacji owego materiału). I oczywiście socjalistyczna karta nauczyciela, która nie pozwala wprowadzić normalnego, liberalnego rynku pracy nauczycieli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX