Mazowieckie. 26-letni sprawca uciekł z miejsca wypadku. Wskoczył do rzeki i odpłynął

26 letni mieszkaniec gm. Krasnosielc kierował pojazdem mając 2 promile alkoholu w organizmie. Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany chwilę po tym jak... przepłynął rzekę.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku od razu po otrzymaniu informacji o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu w Kleszewie, pojechali na miejsce, żeby udzielić niezbędnej pomocy jego uczestnikom. W rejonie, w którym doszło do kolizji, funkcjonariusze zastali dwa pojazdy osobowe ale tylko jednego uczestnika. Od poszkodowanego dowiedzieli się, jak wyglądał i w co był ubrany sprawca oraz, że uciekł przeskakując najbliższe ogrodzenie.

Policjanci razem ze strażakami z Pułtuska i Głodowa podążali za podejrzanym, który przebrnął przez zarośla i... wbiegł do rzeki. Nie sądził jednak, że po drugiej stronie czekają na niego mundurowi. Został ujęty i przekazany załodze karetki pogotowia. Z uwagi na poniesione w zdarzeniu obrażenia mężczyznę przewieziono do pułtuskiego szpitala. Dalsze czynności potwierdziły, że 26 latek był nietrzeźwy, miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Więcej o:
Komentarze (57)
Mazowieckie. 26-letni sprawca uciekł z miejsca wypadku. Wskoczył do rzeki i odpłynął
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX