Olsztyn. Złodzieje mogli ukraść nawet 3 mln zł z kantoru - od tygodnia są nieuchwytni

W centrum Olsztyna złodzieje napadli na kantor, z którego mogli ukraść nawet trzy miliony złotych. Według dotychczasowych ustaleń kamery monitoringu miały zostać wyłączone, a podczas napadu nie zadziałał też system alarmowy.
Zobacz wideo

Jak podaje portal olsztyn.com.pl, ze względu na dobro śledztwa policjanci nie udostępniają zbyt wielu szczegółów na temat tego zdarzenia. Do napadu miało dojść około godziny 23 w sobotę 21 września w kantorze znajdującym się z przy ulicy Dąbrowszczaków w centrum Olsztyna.

Nawet 3 mln zł ukradli złodzieje z kantoru w centrum Olsztyna. Policja poszukuje ich od tygodnia

Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy wynika, że złodzieje mieli ukraść nawet 3 miliony złotych. Andrzej Jurkun z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poinformował, że skradziona z kantoru gotówka była w polskich i obcych nominałach. Kradzież została zgłoszona policji przez właściciela placówki.

Do tej pory policji nie udało się ustalić tożsamości złodziei. W śledztwie wykorzystywany jest pies tropiący, a funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczają nagrania z monitoringu. Według ustaleń portalu monitoring w kantorze został wyłączony. Nie zadziałał także system alarmowy. Śledztwo w sprawie prowadzone jest przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Więcej o:
Komentarze (35)
Olsztyn. Złodzieje mogli ukraść nawet 3 mln zł z kantoru - od tygodnia są nieuchwytni
Zaloguj się
 • skandynawek

  Oceniono 11 razy 11

  Cos za duzo przypadkow. Monitoring nie dzialal. Kurde, jak sie trzyma 3 miliony, to monitoring musi dzialac. Alarm nie zadzialal - patrz wyzej. Napad na zamowienie wlasciciela?

 • wichura

  Oceniono 9 razy 7

  Hmmm... Akurat miał w kasie 3 mln, akurat zepsuł się alarm, akurat nawalił monitoring... Prawie w to wierzę.
  PS: znajdźcie świeższe zdjęcie kantoru, kursy mocno nieaktualne ;)

 • koment22

  Oceniono 7 razy 3

  Naprawdę ktoś zostawia 3 mln w gotówce na noc ? Sam sobie winien - niech się cieszy, że nie trafił na Grzesika, bo już by kwiatki wąchał od spodu.

 • darazetes9898

  Oceniono 8 razy 2

  poruta NIKT NIGDZIE NIE TRZYMA TAKIEJ KASY zaden kantor nie zarabia takiej kasy ,,, ta suma jest dla ubezpieczenia albo cokolwiek

 • sysiler

  Oceniono 1 raz 1

  Złodziej okradł konika, koniec świata.

 • m.godwin

  Oceniono 5 razy 1

  Mogli ukraść, ale nie ukradli. Sumienie ich ruszyło.

 • punter

  Oceniono 3 razy 1

  Niech się policja przyjrzy czy np. pan kantorowiec za ostro w kasynie nie grał albo czy ostatnio ubezpieczenia od kradzieży nie wykupił ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX