Kraków. Zaginęła 14-letnia Nel Stokłosa. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Krakowa prowadzą poszukiwania 14-letniej Nel Stokłosy. Funkcjonariusze udostępnili zdjęcie i rysopis zaginionej dziewczyny.
Zobacz wideo

Na stronie VII Komisariatu Policji w Krakowie udostępniony został wizerunek oraz rysopis zaginionej nastolatki. 14-letnia Nel Stokłosa od wczoraj nie skontaktowała się z rodziną.

Kraków. Zaginęła 14-letnia Nel Stokłosa

Wieczorem w czwartek 26 września 14-latka wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Dziewczyna nie kontaktowała się w tym czasie z rodziną. Według ustaleń policjantów ostatni raz widziana była przy ulicy Stary Gościniec w Krakowie.

Zaginiona Nel Stokłosa ma około 167 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma proste włosy koloru ciemny blond i szaroniebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w bluzę, spodnie i czarne buty. Może mieć na sobie także czarną kurtkę ze srebrnym zamkiem.

Policja prosi osoby, które mają informacje na temat zaginionej 14-latki o zgłaszanie się na VII Komisariat Policji w Krakowie. Zgłoszenia przyjmowane są także pod numerami telefonów: 12 61-52-911, 12 61-53-616 lub 112, 997.

Więcej o: