Pomorskie. Myśliwy upolował jelenia, chwilę później już nie żył. Sprawą zajmują się śledczy

W Ogonkach w województwie pomorskim odnaleziono ciało myśliwego. Mężczyzna wybrał się na polowanie i po ustrzeleniu zwierzyny zmarł. Przyczyny śmierci wyjaśnia prokuratura.
Zobacz wideo

Myśliwy to 62-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Przy ciele mężczyzny znajdowała się upolowana zwierzyna. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Kartuzach - donosi portal kartuzy.info

- Mężczyzna pojechał na polowanie. Około godziny 20 zadzwonił do brata i poinformował, że upolował zwierzynę - jelenia. Dwie godziny później nie odbierał telefonu. Jego brat i syn rozpoczęli poszukiwania. Znaleźli go na miejscu, a przy nim upolowaną zwierzynę - informuje prokurator Marek Kopczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Kartuzach w rozmowie z portalem kartuzy.info

Prokurator w rozmowie z portalem wyjaśnił, że nie ma żadnych poszlak, które mogłyby sugerować udział osób trzecich. Rodzina zmarłego poinformowała, że 62-latek chorował na serce, cukrzycę i nadciśnienie. Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok.

Więcej o:
Komentarze (640)
Pomorskie. Myśliwy upolował jelenia, chwilę później już nie żył. Sprawą zajmują się śledczy
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 195 razy 173

  Cóż, zadziałała natura. Szkoda, że nie trochę wcześniej. Jeleń mógłby żyć.

 • sebastianmajewski

  Oceniono 128 razy 114

  Rodzina zabitego jelenia,wzięła sprawy w swoje rece!

 • faustxyz

  Oceniono 120 razy 100

  Oby wszyscy sado-psychole tak kończyli, tyle że przed zamordowaniem niewinnej, pięknej istoty.

 • korkodyl_nilowy

  Oceniono 105 razy 93

  Zemsta lasu...

 • krioprezerwacja

  Oceniono 86 razy 68

  to się nazywa SPRAWIEDLIWOŚĆ. MORDUJESZ NIEWINNE ŻYCIE? Dostaniesz TO SAMO!

 • acoristis

  Oceniono 78 razy 58

  Jednego mnie:, żadna przykrość, czyste zadośćuczynienie - i tak powinien skończyć każdy, komu sprawia przyjemność zabijanie niewinnych zwierząt. Zwierzę zabija bo głodne, w obronie albo chore. Człowiek - z czystej chęci mordu.

 • ladymantis1

  Oceniono 64 razy 56

  Jakże mi nie żal, czekamy na kolejnego.... Skoro te kanalie nie mają najmniejszych oporów przed odbieraniem życia, ja również nie mam oporów przed odczuwaniem satysfakcji, kiedy noga im się powinie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX