Mazowsze: kobieta ugodziła nożem 41-latka, a jego zwłoki ukryła w piwnicy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zatrzymali kobietę, która podejrzewana jest o zabójstwo 41-letniego mężczyzny. Podejrzanej grozi dożywocie.
Zobacz wideo

W weekend Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie otrzymała zgłoszenie dotyczące zaginięcia 41-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania, podczas których natrafiono na zwłoki poszukiwanego.

Żyrardów: podczas kłótni chwyciła za nóż i raniła nim mężczyznę. Zwłoki schowała w piwnicy

Ciało 41-latka zostało ukryte w piwnicy jednego z mieszkań przy ulicy Waryńskiego w Żyrardowie w województwie mazowieckim. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali trzy osoby: 58-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 63 i 65 lat. Po przesłuchaniu zatrzymani mężczyźni zostali zwolnieni do domu, a kobieta usłyszała zarzut zabójstwa.

Według ustaleń policjantów w mieszkaniu doszło do kłótni między kobietą oraz 41-latkiem. W pewnej chwili podejrzana chwyciła za nóż i ugodziła nim mężczyznę. Gdy się okazało, że poszkodowany nie żyje, ukryła jego ciało w piwnicy. Zgodnie z decyzją sądu kobieta najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 58-latce grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Więcej o: