Pomorskie: po awanturze mężczyzna zadał kilka ciosów nożem swojej 26-letniej partnerce

Do kolejnego w ostatnich dniach ataku nożownika doszło tym razem w miejscowości Charbrowo w województwie pomorskim. Według nieoficjalnych informacji zaatakowana kobieta jest partnerką i matką dziecka napastnika zatrzymanego przez policję.
Zobacz wideo

Jak podaje portal tvpinfo.pl do ataku doszło w poniedziałek 23 września w miejscowości Charbrowo na Pomorzu. Po wieczornej awanturze mężczyzna zadał 26-latce kilka ciosów nożem. 

Atak nożownika na Pomorzu. Mężczyzna po kłótni z kobietą zadał jej kilka ciosów nożem

Jak poinformowała oficer prasowa KPP w Lęborku mł. asp. Marta Szałkowska około godziny 19 policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety, że w jej mieszkaniu przebywa agresywny mężczyzna. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze znaleźli pokrzywdzoną z licznymi ranami kłutymi. 26-latka została natychmiast przetransportowana do szpitala. Jej stan jest ciężki.

Policjantom udało się zatrzymać podejrzewanego mężczyznę, który przebywał w okolicach miejsca, w którym zaatakował kobietę. Śledztwo w tej sprawie prowadzi już prokuratura. Nożownik ma usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa. Według nieoficjalnych informacji portalu kobieta jest partnerką i matką dziecka zatrzymanego napastnika.

Więcej o:
Komentarze (38)
Pomorskie: po awanturze mężczyzna zadał kilka ciosów nożem swojej 26-letniej partnerce
Zaloguj się
 • evi-ana

  Oceniono 22 razy 18

  Ale żadna konwencja antyprzemocowa nie jest potrzebna. Zresztą zgodnie z projektem pisu, przemoc domowa to powtarzające się działanie, czyli taki nożownik jak tutaj tylko "się wkurzył", ale w "normalnej rodzinie - chłopaka i dziewczyny". W końcu przemoc w rodzinie dotyka najczęściej kobiet i dzieci, czyli podmiotów bezwartościowych dla rządzących. W zeszłym roku ponad 400 kobiet w Polsce zginęło przez swoich partnerów, kogoś to obchodzi?
  Zaatakowanej kobiecie życzę powrotu do zdrowia i spokojnego życia z dala od tego degenerata.

 • ewa_2015

  Oceniono 14 razy 14

  "Do kolejnego w ostatnich dniach ataku nożownika" zmieniłabym na "do kolejnego ataku na kobietę przez mężczyznę".

 • grzes510

  Oceniono 7 razy 7

  Ewidentnie, trzeba podnieść alert terrorystyczny do najwyższego poziomu.

 • adasiekptasiek

  Oceniono 11 razy 7

  polska wzorcowa rodzina

 • walkirrr

  Oceniono 17 razy 7

  Partnerka nie chciala pracowac w pokojach u banasia

 • rain0

  Oceniono 8 razy 6

  a po wyborach pewnie będzie jak w Rosji - wpierd*l to już nie przestępstwo, a wykroczenie. mandacik najlepiej za dyszkę, żeby na gorzałkę starczyło panu i władcy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX