Pomorskie: po awanturze mężczyzna zadał kilka ciosów nożem swojej 26-letniej partnerce

Do kolejnego w ostatnich dniach ataku nożownika doszło tym razem w miejscowości Charbrowo w województwie pomorskim. Według nieoficjalnych informacji zaatakowana kobieta jest partnerką i matką dziecka napastnika zatrzymanego przez policję.
Zobacz wideo

Jak podaje portal tvpinfo.pl do ataku doszło w poniedziałek 23 września w miejscowości Charbrowo na Pomorzu. Po wieczornej awanturze mężczyzna zadał 26-latce kilka ciosów nożem. 

Atak nożownika na Pomorzu. Mężczyzna po kłótni z kobietą zadał jej kilka ciosów nożem

Jak poinformowała oficer prasowa KPP w Lęborku mł. asp. Marta Szałkowska około godziny 19 policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety, że w jej mieszkaniu przebywa agresywny mężczyzna. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze znaleźli pokrzywdzoną z licznymi ranami kłutymi. 26-latka została natychmiast przetransportowana do szpitala. Jej stan jest ciężki.

Policjantom udało się zatrzymać podejrzewanego mężczyznę, który przebywał w okolicach miejsca, w którym zaatakował kobietę. Śledztwo w tej sprawie prowadzi już prokuratura. Nożownik ma usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa. Według nieoficjalnych informacji portalu kobieta jest partnerką i matką dziecka zatrzymanego napastnika.

Więcej o: