Rybnik. Nożownik na komendzie policji. Jest nagranie z ataku na recepcjonistkę

63-letni nożownik, który w poniedziałek zaatakował recepcjonistkę na Komendzie Miejskiej Policji w Rybniku, został zatrzymany od razu po ataku. Głównym dowodem w toczącym się śledztwie będzie zapis z monitoringu w placówce, który zarejestrował przebieg całego zdarzenia.
Zobacz wideo

Do ataku nożownika w holu Komendy Miejskiej Policji w Rybniku doszło w poniedziałek 23 września około godziny 10. Starszy mężczyzna z nieznanych dotąd powodów zaatakował 49-letnią recepcjonistkę. Na nagraniach z monitoringu widać próbę ucieczki kobiety oraz interwencję policjanta dyżurnego.

Atak nożownika w Rybniku. Jest nagranie z ataku na recepcjonistkę komendy policji

63-letni mężczyzna najpierw zaatakował młotkiem pracującą na komendzie policji recepcjonistkę. Kobieta próbowała uciekać, jednak napastnik dogonił ją i zadał jej cios nożem w okolice klatki piersiowej. Atak został przerwany dzięki zastępcy oficera dyżurnego, któremu udało się obezwładnić mężczyznę.

49-latka została przewieziona do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku. Stan kobiety jest stabilny. Zatrzymanym jest 63-letni mieszkaniec Rybnika, który nigdy wcześniej nie był karany. Śledczy prowadzą teraz działania mające na celu zbadanie okoliczności i przyczyn tego zdarzenia. Jak podaje RMF FM nic nie wskazuje, by zaatakowana kobieta i sprawca się znali. Kobieta najprawdopodobniej była więc przypadkowo wybraną ofiarą.

Więcej o: