Wypadek na trasie S7 pod Grójcem. Z ciężarówki spadły samochody osobowe. Jedna osoba jest ranna

Na trasie S7 w miejscowości Widów (pow. grójecki) zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Droga w kierunku Radomia została zablokowana.

Do nieszczęśliwego zdarzenia na trasie S7 w powiecie grójeckim doszło około godziny 8 rano. Policja informuje, że w zderzeniu brały udział dwie ciężarówki. Jedna z nich przewoziła samochody osobowe, które w wyniku wypadku spadły na drogę. Jedna osoba została ranna. Przetransportowano ją do szpitala.

Wypadek na S7. Policja wyznaczyła objazd

Na miejscu wypadku na trasie S7 pracuje policja oraz straż pożarna. Droga w kierunku Radomia została zablokowana. Kierowcy, którzy jadą w tę stronę, muszą kierować się wyznaczonym przez policję objazdem, który poprowadzono drogami lokalnymi. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia na S7 mogą potrwać do godziny 11.

Wypadek na S7 w pobliżu miejscowości Grójec (zdjęcie ilustracyjne)Wypadek na S7 w pobliżu miejscowości Grójec (zdjęcie ilustracyjne) Fot. Google Maps (zdjęcie ilustracyjne)

Więcej o:
Komentarze (49)
Wypadek na trasie S7 pod Grójcem. Z ciężarówki spadły samochody osobowe. Jedna osoba jest ranna
Zaloguj się
 • krikrikrikri

  Oceniono 36 razy 24

  Oj tam, za 3-4 tygodnie samochody się wyklepie i pójdą jako 100 % bezwypadkowe

 • udet11

  Oceniono 17 razy 15

  Słabo zabezpieczone te auta. Widziałem kiedyś jak taka ciężarówka wpadła do rowu i żadne auto nie spadło.

 • deejay444

  Oceniono 16 razy 10

  Fajnie że policja wrzuca zdjęcia, to przynajmniej wiadomo, że jeszcze istnieje. Bo na drogach ich nie uświadczysz. Regularnie ok raz w tygodniu przejeżdżam ok. 1000 km z Pomorza Zachodniego do Warszawy (oczywiście w dwie strony) i ostatni patrol widziałem ok. pół roku temu.
  Na autostradzie, czy ekspresówce nie widziałem ich ani razu (!).
  Ale wiadomo, są bardzo chorowici i często korzystają z L4...

 • 6drabin

  Oceniono 15 razy 7

  Ostatnio częściej się słyszy o wypadkach na autostradach i eskach niż na drogach krajowych czy gminnych.
  Wygląda na to, że trasy szybkiego ruchu nie są ani trochę bezpieczniejsze. A i korki tworzą się na nich znacznie częściej niż na drogach lokalnych.
  Ot, taki paradoks.

 • aerofan

  Oceniono 6 razy 6

  Takie ładne nowe GLA ;)

 • grizz8

  Oceniono 7 razy 5

  Jakim cudem doszło do zderzenia, skoro ciężarówki popularnie nazywane TIR maja zachowywać minimum 50 m odstępu ??? Dlaczego Policja i ITD nie egzekwuje przepisów?

 • kocurxtr

  Oceniono 5 razy 5

  a patrole policyjne ?

  ależ są !
  pochowani w krzakach realizujący limity bloczkowo-mandatowe...
  a na odcinku A1 Żory-Bytom i na 'ósemkach' Gliwice-Bytom nieoznakowani chyba porobili sobie strefy wpływów bo jeździ ich tam dziennie kilku realizując wytyczne zbierania do budżetu; widać jakie zatrzymują bryki - wyłącznie od 100tys. w górę, wiedzą , że z zamożnych wycisną najwięcej i bez problemu

  a bezpieczeństwo ?
  a kogo ono obchodzi ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX