Tragiczny wypadek we Wrocławiu. Kibic wpadł pod tramwaj. Był w drodze na mecz Śląska

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę we Wrocławiu na jednym z przystanków tramwajowych. Kibic, będący w drodze na mecz Śląska Wrocław, wpadł pod koła nadjeżdżającego tramwaju. Mężczyzny nie udało się uratować.
Zobacz wideo

Jak informuje wrocławska "Gazeta Wyborcza", do wypadku doszło w sobotę około godziny 18.30 na skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Kwiskiej. Tramwaj potrącił na przystanku mężczyznę.

Wrocław. Mężczyzna wpadł prosto pod koła tramwaju

- W wyniku zdarzenia poszkodowany został 38-letni mężczyzna, który mimo podjętej reanimacji zmarł. Ustalamy szczegółowy przebieg tego zdarzenia - powiedział w rozmowie z lokalnym portalem st. sierż. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji

Mężczyzna miał być w drodze na mecz Śląska Wrocław, który grał wczoraj na pobliskim Stadionie Wrocław z Zagłębiem Lublin.

Z relacji naocznego świadka, do którego dotarła "Gazeta Wrocławska", wynika, że 38-latek stał na brzegu przystanku, kiedy w pewnym momencie stracił równowagę, zachwiał się i wpadł prosto pod nadjeżdżający tramwaj. Pojazdem miał kierować motorniczy z prawie 30-letnim doświadczeniem.

Więcej o: