Motocyklista wjechał w Kościelcu w grupę ludzi. Siedem osób jest rannych

Do wypadku doszło w miejscowości Kościelec w województwie wielkopolskim. Motocyklista prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w grupę siedmiu osób. Wszystkie z obrażeniami trafiły do szpitala, życiu żadnej z nich nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.
Zobacz wideo

W miejscowości Kościelec (woj. wielkopolskie) w sobotę około 19.00 doszło do wypadku drogowego. Motocyklista wjechał w grupę ludzi - informuje portal "Przegląd Koniński"

Jak ustaliła wstępnie policja, mężczyzna kierujący pojazdem najprawdopodobniej stracił nad nim panowanie, pokonując łuk drogi. W wyniku tego uderzył w grupę osób w wieku 15-17 lat, które szły chodnikiem. Z informacji lokalnego portalu wynika, że cztery z nich doznały połamania kończyn, a u trzech stwierdzono ogólne potłuczenia. Wszystkie trafiły do szpitala, jednak życiu żadnej z nich nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. 43-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Kościelec, był trzeźwy.

Więcej o:
Komentarze (46)
Wielkopolskie. Motocyklista wjechał w grupę ludzi. Siedem osób jest rannych
Zaloguj się
 • sigit

  Oceniono 29 razy 25

  Trzeźwy ale idiota. "Stracił panowanie nad pojazdem" to eufemizm dla "idiota zapieprzał nie zważając na bezpieczeństwo innych i warunki na drodze" Dlaczego dziennikarze tak nie piszą?

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 18 razy 14

  To młodzież ucieszyła się informacją, że motocyklista był trzeźwy!
  Jeszcze powinni zrobić motocykliście tomografię by sprawdzić czy chomikowi nic się nie stało ( temu zasiedlonemu w jego mózgoczaszce i sterującego istnieniem motocyklisty)

 • zigzaur

  Oceniono 21 razy 13

  Trzeba zmienić przepisy ruchu drogowego: dopuszczalna prędkość jednośladów powinna być znacznie mniejsza niż dwuśladów. Przecież jednoślady są mniej stabilne podczas jazdy.
  Proponuję 20 km/h na obszarze zabudowanym dla motocykli.

  To samo z dopuszczalnym poziomem hałasu. Motocykl ma być cichszy od samochodu.

 • rabbitt

  Oceniono 9 razy 9

  Jak wyleciał na zakręcie to mistrz prostej !

 • glencok

  Oceniono 9 razy 9

  Oczywiście jechał z dopuszczalną maksymalną prędkością i stracił panowanie nad motocyklem. Jak wszystkie polaczki ma motorach

 • tom_aszek

  Oceniono 9 razy 9

  Mieszkaniec gminy Kościelec? Być może wjechał w swoich sąsiadów lub przyjaciół swoich dzieci...

 • hellk

  Oceniono 7 razy 7

  Zagłosowałbym na dowolnie parszywą partię, o ile uporządkuje problem z motocyklistami. Zwłaszcza ze zwyrolami bez tłumików w miastach.

 • ajg62

  Oceniono 9 razy 7

  To pokolenie które miało więcej religii niż fizyki wiec trudno się dziwić .

 • rozganiacz_na_cztery_wiatry

  Oceniono 9 razy 7

  kierowcę wysłać na bezterminową obserwację psychiatryczną w zakladzie zamknietym, motocykl sprasować w śmieciarce i wrzucić do kontenera na zlom ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX