Pogoda na dziś - poniedziałek 23 września. Deszcz zapowiadany jest tylko na zachodzie kraju

Pogoda na dziś - poniedziałek 23 września. Dziś termometry pokażą maksymalnie od 17 do 21 stopni. W województwie łódzkim przewidywanych jest nawet 22 stopni.
Zobacz wideo

Meteorolodzy przewidują na dziś większe zachmurzenia w całej Polsce. Dodatkowo w zachodnich krańcach kraju prognozowane są przelotne opady deszczu.

Temperatura. Najwyższe temperatury będą dziś w Łodzi

Dziś najniższa temperatura, 17 stopni, zapowiadana jest w Białymstoku i Lublinie. Jeden stopień więcej pokażą termometry w województwie podkarpackim, lubuskim i warmińsko-mazurskim. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Łodzi, gdzie ma być 22 stopni. Meteorolodzy prognozują temperaturę na poziomie 21 stopni dla województwa kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. W pozostałych regionach od 19 do 20 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 23 września.Pogoda na dziś - poniedziałek 23 września. gazeta.pl

Opady. Spore zachmurzenia w całej Polsce

Synoptycy prognozują na dziś zachmurzenie umiarkowane w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim oraz duże w pozostałych regionach. Około południa w centralnej i zachodniej Polsce możliwe chwilowe rozpogodzenia. Deszcz może padać tylko na zachodzie kraju, a dokładniej w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim i opolskim. Wiatr na ogół umiarkowany.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - poniedziałek 23 września. Deszcz zapowiadany jest tylko na zachodzie kraju
Zaloguj się
  • Megalodon akwaryjny

    Oceniono 2 razy 2

    Czy wy nie przesadzacie z tą pogodą co dzień?? Mnie interesuje informacja o handlowych lub niehandlowych niedzielach oraz stan sinic w Bałtyku który zapewne nie ma ze względu że już jest zimno

  • mjuhbun

    Oceniono 1 raz -1

    tydzień powinien zaczynać się od piątku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX