Grodzisk Mazowiecki. Wysadzili w powietrze bankomat, ukradli około 200 tysięcy

W nocy z wtorku na środę, około godziny trzeciej nad ranem, wyleciał w powietrze bankomat przy ulicy 11 listopada. Policja poszukuje sprawców. Nieoficjalnie wiadomo, że łupem złodziei mogło paść nawet 200 tys. złotych.
Zobacz wideo

Asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, w rozmowie z Polsat News poinformowała, że wciąż trwa liczenie strat przez bank. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że skradziona suma była niebagatelna: mogła wynieść nawet 200 tysięcy złotych.

Mieszkańcy z najbliższej okolicy twierdzą, że złodzieje nieprzypadkowo "zasadzili się" akurat na ten konkretny bankomat: we wtorek 17 września został on zasilony świeżą dostawą gotówki do wypłacania.

Wybuch doszczętnie zniszczył urządzenie. Maszyna znajdowała się przy sklepie spożywczym "Społem". W budynku w wyniku eksplozji pękła szyba, zniszczony został również daszek znajdujący się nad bankomatem.

Więcej o:
Komentarze (27)
Złodzieje w Grodzisku Mazowieckim wysadzili bankomat. Szacuje się, że mogli ukraść nawet 200 tys. zł
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 21 razy 13

  "Nigdy jeszcze Polacy nie mogli czuć się tak bezpieczni", co, pani Szydło? Zwłaszcza jak się zwiało z Polski i usadziło du*ę w bezpiecznej Brukseli.

 • acototak

  Oceniono 24 razy 12

  Trzeba podnieść do 5000+ bo suweren wszystkie bankomaty powysadza.
  Przyzwyczajanie do tego że się należy zwiększa apetyt.

 • sprawazlewa

  Oceniono 8 razy 6

  Spoko! Policja zaraz złapie sprawcę! Tylko dokończą sprawę wypadku Broszki w Oświęcimiu. Już podobno mają informację, że drzewo zasadził bezdomny pan Stanisław ( i zaraz potem wziął i umarł).

 • lusjola

  Oceniono 12 razy 6

  Islamiści ... a może polscy katolicy ??? Ot cała prawda o naszym kochanym narodzie... Przepraszam a zero zajmuje się czym teraz ...

 • erte2

  Oceniono 9 razy 5

  Te pieniądze im się po prostu należały!!!

 • robertczajka

  Oceniono 8 razy 4

  bankomat+ .... złodziejom też się coś należy żeby wstać z kolan

 • hakatumbaitsumani

  Oceniono 6 razy 4

  Ciekawe, czy kasetki z kasiorą puściły farbę? Bo wtedy cała ich robota na nic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX