Wypadek na S8 w Czerniewicach. Kierowca jechał pod prąd. Zginął na miejscu

Tragiczny wypadek na S8 koło Czerniewic w powiecie tomaszowskim. Kierowca prowadzący matiza, który jechał tą drogą pod prąd, doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem marki Audi.
Zobacz wideo

Do tragicznego w skutkach wypadku na S8 doszło w poniedziałek około godziny 11. Jak relacjonuje portal tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osoba prowadząca samochód marki Daewoo Matiz wjechała pod prąd na węźle Czerniewice i po przejechaniu kilkuset metrów, zderzyła się czołowo z drugim samochodem osobowym. Kierowca matiza poniósł śmierć na miejscu, a jedna osoba jest ranna. 

Wypadek na S8 koło Czerniewic. Jezdnia w stronę Wrocławia jest zablokowana

Na miejscu wypadku pracują służby, w tym policja i pogotowie ratunkowe. Funkcjonariusze wyznaczyli objazd drogą serwisową, bo jezdnia w kierunku Wrocławia została zablokowana. Jak informuje portal epiotrkow.pl, utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 15:00. 

Więcej o:
Komentarze (104)
Wypadek na S8 w Czerniewicach. Kierowca jechał pod prąd. Zginął na miejscu
Zaloguj się
 • mcguirre

  Oceniono 34 razy 26

  Wjazd pod prąd na autostradzie jest dla mnie taką samą zagadką jak zderzenie dwóch statków na środku oceanu.

 • acototak

  Oceniono 23 razy 19

  Samobójca? Jakim trzeba być dzbanem, żeby na tym odcinku wjechać pod prąd na S8?

 • wkkr

  Oceniono 24 razy 18

  Za ustawienie samochodu lub jazdę pod prąd na na drodze ekspresowej lub autostradzie powinno być 5k mandatu i utrata prawa jazdy na 3 miesiące!
  Skończyło by się pajacowanie.

 • z.04.2019

  Oceniono 16 razy 14

  Katowice -Warszawa, czyli dziś to S8 to nie jest trasa powstała wczoraj w polu to jest "ex gierkówka" by pojechać pod prąd to trzeba być samobójcą, naćpanym czymś lub napitym do nieprzytomności.

 • iimpala

  Oceniono 10 razy 8

  ponieważ coraz więcej takich wypadków, to moze by wprowadzić rozwiazania funkcjonujące w innych krajach? ktore maja wieloletnie doswiadczenie w jeździe po autostradach/drogach szybkiego ruchu? np. takie, że na każdym zjeździe jest znak pokazujący kierowcy, który ew. chciałby wjechać! że to przeciwny kierunek jazdy.
  Chyba postawienie znaku nie jest aż tak drogie? na pewno "tańsze" niz zycie kierowców, w tym tych, którzy jada prawidłowo.

 • kuba161048

  Oceniono 17 razy 7

  Najpierw suwerena należy nauczyć jeździć a potem budować autostrady .

 • azjael

  Oceniono 8 razy 6

  Znaki C-9 / C-10 są tam przy każdym wjeździe na ekspresówkę. Jakim trzeba być nieogarniętym, aby ich nie widzieć / nie znać?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX