Świnoujście. Zaginął Piotr Sarnecki. 47-latek wyszedł na grzyby i nie wrócił

Policja ze Świnoujścia szuka 47-letniego mężczyzny. Piotr Sarnecki wyszedł z domu 14 września i poszedł na grzybobranie. Do tej pory nie udało się ustalić, gdzie jest.
Zobacz wideo

Piotr Sarnecki wyszedł z domu w ostatnią sobotę około godziny 11. Mężczyzna poszedł zbierać grzyby. Wiadomo, że udał się w stronę terenu leśnego przy ulicy Krzywej w Świnoujściu. Mężczyzna nie wziął ze sobą telefonu komórkowego, nie ma też przy sobie dokumentów ani środków płatniczych. W momencie zaginięcia 47-latek był ubrany w jeansowe spodnie w kolorze granatowym, czarną koszulkę oraz szarą bluzę dresową.

Zaginął 47-letni Piotr Sarnecki. Policja ze Świnoujścia prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policjanci ze Świnoujścia proszą o pomoc w zlokalizowaniu Piotra Sarneckiego. "Osoby, które widziały zaginionego mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu pod numerem telefonu 91 326 75 11" - czytamy na stronie policji.

Więcej o:
Komentarze (27)
Świnoujście. Zaginął Piotr Sarnecki. 47-latek wyszedł na grzyby i nie wrócił
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 5 razy 5

  Czasami można wejść do lasu i ZNIKNĄĆ nawet i na 45 lat. Tak np. było z ruskimi z Armii Czerwonej, którzy w 1945 roku weszli do lasu w okolicach Bornego Sulinowa.. :-))

 • antygronkowiec

  Oceniono 17 razy 3

  Nie wziął niczego ze sobą...hmm... może nie chciał być znaleziony? Dramat dla rodziny, ale komentować można, bo to nie panicz S.

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 2 razy 2

  Prezes jak wyszedł 18 czerwca 1949, tak do dziś błądzi.

 • dziewicawszechpolska

  Oceniono 2 razy 2

  mój sąsiad, w 1999 roku, w niedziele rano, wyszedł po papierosy - znalazł się w roku 2018 w Nepalu, koło Katmandu, gdzie został mnichem buddyjskim. Zostawił trójkę małych dzieci, które teraz są zupełnie dorosłe i nie bardzo się palą, aby spotkać byłego tatusia. Raczej obawiają się, aby nie musieli płacić na tatusia alimentów.

 • hens

  Oceniono 1 raz 1

  Za komuny to pewnie bym pomyślał że już jest po Ystad, lecz dzisiaj to albo chleje lub jest martwy.

 • greta32

  0

  Raczej żaden grzybiarz nie wędruje po lesie z dokumentami. To nic dziwnego. Może zwyczajnie się zgubił i niebawem się znajdzie

 • shtalman

  Oceniono 2 razy 0

  Nosił grzyb razy kilka ponieśli i grzyba

 • shtalman

  Oceniono 2 razy 0

  Z mordy i pysznego garnituru wnioskuję że to brunatny przesiedleniec z Białegostoku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX