Zderzenie trzech aut na A2, 10 osób rannych. Utrudnienia w okolicach Grodziska Maz.

Na autostradzie A2 na wysokości Grodziska Mazowieckiego doszło do wypadku. W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych zostało rannych 10 osób. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szacuje, że utrudnienia mogą zakończyć się po północy.
Zobacz wideo

Trwają utrudnienia na autostradzie A2 na odcinku węzeł Wiskitki - węzeł Grodzisk Mazowiecki, na wysokości węzła Grodzisk Mazowiecki - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

W niedzielę wieczorem doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jak podaje Radio ZET, 10 osób zostało rannych.

Ruch w kierunku Warszawy odbywa się prawym pasem. GDDKiA szacuje, że utrudnienia zakończą się po północy.

Więcej o:
Komentarze (18)
Zderzenie trzech aut na A2, 10 osób rannych. Utrudnienia w okolicach Grodziska Maz.
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 12 razy 12

  Za maly odstep?

 • pawelwitecki

  Oceniono 6 razy 6

  Czemu się tutaj dziwić, jak między Łodzią a Warszawą 3/4 samochodów jeździ lewym pasem, na zderzaku, a tylko 1/4 prawym. Wystarczy, że ktoś się na moment zagapi albo zahamuje zbyt słabo, nie mając odpowiedniego odstępu i BUM.

 • tojo

  Oceniono 5 razy 5

  Czy naprawdę nie można odcinku Łodź -Warszawa wprowadzić odcinkowy pomiar prędkości. We Włoszech co 20 km stoją rusztowania z radarami i wszyscy grzecznie jadą z dopuszczalną prędkością. W Austrii tez radary ale tu to maja nawyk przestrzegania prędkości. Jak tak pojeżdze po Europie i wracam do Polski to mam wrażenie że co chwila ktoś chce mnie zabić. Kompletnie nigdzie nie spotykana jazda na zderzaku. Jazda 180-200 km/h po autostradzie. Tego naprawde w Europie nie ma.

 • astropath

  Oceniono 9 razy 5

  Raz, że A2 na odcinku pomiędzy Strykowem a Warszawą to jest farsa a nie autostrada (kompletnie nie jest dostosowana do natężenia ruchu) a dwa - i to jest ostatecznie decydujące - spora część kierowców jest bezmyślna. Po prostu. Nie wiem czy jest to bezmyślność wrodzona czy nabyta, ale jej poziom jest bardzo wysoki.

 • shtalman

  Oceniono 3 razy 3

  Ułanie atakowali czołgi niemieckie lancami, tak przynajmniej głosi legenda, skutki takie same jak nie trzymanie odległości między pojazdami

 • deejay444

  Oceniono 2 razy 2

  Czy ktoś z was słyszał kiedykolwiek, żeby polska policja ukarała kogoś za jazdę ze zbyt małym odstępem od poprzedzającego pojazdu? Czy to jest w ogóle możliwe w Polsce?

 • alicel50

  Oceniono 1 raz 1

  JAZDA NA ZDERZAKU, JAZDA NA ZDERZAKU!
  Ile jeszcze można? Czy tak na prawdę nie można jechać w odstępach 3 sekundowych?

 • nick221

  0

  Wszyscy tam grzeją, a jedynym hamulcem to jest dbałość o to, aby się nie zabić. Nie zawsze się jednak udaje. Policji nie ma... bo nie ma i już.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX