73-letnia kobieta wjechała w grupę motocyklistów jadących na wesele. Jedna ofiara, wielu rannych

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę po godz. 13 na drodze krajowej nr 36 między Lubinem a Prochowicami w woj. dolnośląskim. W grupę motocyklistów wjechała 73-letnia kobieta. Zginęła jedna osoba.
Zobacz wideo

Wypadek miał miejsce po godz. 13 na drodze krajowej nr 36 między miejscowościami Lubin i Prochowice (woj. dolnośląskie).

- 73-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z kolumną pojazdów motocyklowych. Śmierć poniósł mimo reanimacji 34-letni mężczyzna kierujący motocyklem - mówi w rozmowie z Gazeta.pl nadkom. Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

- Pozostałe siedem osób zostało przetransportowanych do szpitali z różnymi obrażeniami niezagrażającymi życiu - dodaje nadkom. Kamil Rynkiewicz. Łącznie w zdarzeniu brało udział 10 osób.

Kierującej autem nic się nie stało. 73-latka była trzeźwa. Jak podaje portal Miedziowe.pl, motocykliści jechali na wesele do Wrocławia.

Więcej o: