Pogoda na dziś - poniedziałek 16 września. Dziś spore zachmurzenia i deszcz w większości kraju

Pogoda na dziś - poniedziałek 16 września. Dziś najniższa temperatura zapowiadana jest w województwach zachodniopomorskim i podlaskim, gdzie będzie maksymalnie 17 stopni. Z kolei najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Śląska i Małopolski.
Zobacz wideo

W większości kraju zapowiadany jest dziś przelotny deszcz. Tylko w województwach śląskim, małopolskim i podkarpackim nie są przewidywane żadne opady.

Temperatura. Dziś najcieplej będzie w Krakowie i Katowicach

Dziś najniższa temperatura, 17 stopni, prognozowana jest dla Białegostoku i Szczecina. Jeden stopień więcej pokażą termometry w województwie pomorskim i warmińsko-mazurskim. Na najwyższą temperaturę mogą liczyć mieszkańcy Krakowa i Katowic, gdzie będzie maksymalnie 24 stopni. Równie ciepło, 23 stopnie, zapowiadane są w województwach podkarpackim i opolskim, a 22 stopnie w województwach lubelskim i dolnośląskim. W pozostałych regionach prognozowanych jest od 19 do 21 stopni.

Pogoda na dziś - 16 września.Pogoda na dziś - 16 września. gazeta.pl

Opady. Większe rozpogodzenia głównie na południu Polski

Dziś na brak opadów i duże rozpogodzenia mogą liczyć mieszkańcy województwa śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. W pozostałych regionach przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane i duże oraz deszcz. W pierwszej części dnia prognozowany jest wiatr słaby. Po południu jednak, wraz z pojawieniem się deszczowego frontu, zapowiadane są silniejsze porywy wiatru zwłaszcza w województwach pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim, gdzie może wiać z prędkością powyżej 66 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - poniedziałek 16 września. Dziś spore zachmurzenia i deszcz w większości kraju
Zaloguj się
  • mjuhbun

    Oceniono 4 razy 2

    koksownia chyba przygotowuje się do zimy bo w nocy tak śmierdziało że nie było czym oddychać

  • Oceniono 2 razy 0

    Pogoda pogoda mam telefon i codziennie dzwonię do Józka( tego od Bochenków z Zakopanego) i wiem w 98% a nie 45 ?jak podaje GW która lepiej by napisała czy dzisiaj z rana Basia już zmieniła pampersa wiadomo komu i czy bakteria w kolanie grasuje??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX