Watykan. Żebraczki pokłóciły się na placu świętego Piotra. Podczas bójki wypadły im sztuczne garby

Dwie żebraczki pokłóciły się na placu świętego Piotra w Watykanie o pieniądze ofiarowane przez jedną z turystek. W pewnym momencie kobiety zaczęły się bić tak zaciekle, że spod ubrań wypadły im sztuczne garby.
Zobacz wideo

Jak podaje "Corriere della Sera" do sytuacji doszło w samym centrum Watykanu - na placu świętego Piotra. Po tym, jak turystka ofiarowała pieniądze jednej z kobiet, o jałmużnę zaczęły kłócić się dwie żebraczki. W pewnym momencie kłótnia przerodziła się w bójkę z użyciem lasek, którą nagrali i udostępnili na portalach społecznościowych zagraniczni turyści.

Dwie żebraczki tracą garby po bójce na placu świętego Piotra w Watykanie - "Cud, cud, cud! Cóż za siła!"

Kobiety biły się ze sobą tak zaciekle, że spod ich strojów wypadły pozwijane ubrania, mające udawać garby. Mimo tego kobiety nie przestały kontynuować bójki. "Cud, cud, cud! Garbate plecy "żebraków" przy pomocy kija odzyskują postawę i wigor! Cóż za siła!" - tak całe wydarzenie komentuje "Riprendiamoci Roma".

Włoskie media m.in. "Il Messanggero" zauważają, że fałszywi żebracy to jeden z większych problemów w Rzymie. Osoby te, udając słabe i schorowane liczą na dobroczynność licznych turystów odwiedzających co roku stolicę Włoch. Przez to trudno odróżnić osoby, które oszukują turystów od tych, które naprawdę potrzebują pomocy.

Sądząc po nagraniach udostępnionych w internecie bójka została stłumiona przez watykańskich oficerów bezpieczeństwa, którzy wyprosili dwie żebraczki z placu świętego Piotra.

Więcej o:
Komentarze (203)
Watykan. Żebraczki pokłóciły się na placu świętego Piotra. Podczas bójki wypadły im sztuczne garby
Zaloguj się
 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 82 razy 80

  Jakby tak kijem pomłócić ojca derektora, to pewnie spod kiecki posypałyby się fundusze na ratowanie Stoczni Gdańskiej i "garby" pełne świadectw NFI. No skądś się ta tusza wzięła...

 • siwywaldi

  Oceniono 55 razy 55

  Sztuczny garb?
  Sam kilka lat temu widziałem niewidomego żebraka, który o mało co sobie nie skręcił karku, oglądając się za zgrabną blondynką w mini... :-)

 • zaginiony_palik

  Oceniono 40 razy 32

  Cały Watykan z jego kłamliwą religia to sztuczny garb, który niedługo wypadnie, więc te dwie oszustki to nic osobliwego, są pośród swoich.

 • six_a

  Oceniono 44 razy 32

  dobrze, że księża się nie pokłócili, bo dzieci spod sutann by powypadały.

 • ps11111ps

  Oceniono 37 razy 29

  Swiety Ajfon 11 omiótł ich garby światłem wyemotowanym przez Świętą Trójcę swoich obiektywów i to je uleczylo. O Swiety Ajfonie. Patronie garbatych, ktorzy nabawili sie swojej choroby pochylajac sie nad blogoslawionym ekranem. Pomoz rowniez polskim politykom ktorym kregoslup moralny mocno sie przez ostatnie 4lata nadwyrezyl. Santo Subito

 • dziubdziusie

  Oceniono 23 razy 23

  Żebraczki porachowały sobie żebra, aż im garby wypadły! To był porachunek o rachunek...

 • 1moja

  Oceniono 26 razy 22

  "...Podczas bójki wypadły im sztuczne garby..." Jakby dac kopa w olbrzymi brzuch biskupa to tez by mu wypadla sztuczna opuchlizna glodowa.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX