Hajnówka. Zaginęła 16-letnia Elwira Gacuta. Policja prosi o pomoc

Policja z miejscowości Hajnówka (woj. podlaskie) poszukuje zaginionej 16-latki. Elwira Gacuta po raz ostatni była widziana w sobotę 17 sierpnia.
Zobacz wideo

Elwira Gacuta ma 16 lat. Mieszka w miejscowości Hajnówka na ul. Jeleniej. Zaginęła 17 sierpnia około godziny 8:00. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. 

Hajnówka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej Elwiry Gacuty

Policja informuje, że zaginiona może przebywać na terenie Warszawy. 16-latka ma 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma średniej długości włosy koloru blond z zafarbowanymi na zielono końcówkami, zielone oczy i piegi na twarzy. W momencie zaginięcia była ubrana w czarne spodnie, czarną bluzę z białymi napisami oraz czarne, sportowe buty z białym logo Nike.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce pod numerem telefonu /85/ 831 04 00. Informacje o zaginionej można przekazać także dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji.

Więcej o: