Bus wjechał w grupę ludzi, zginęła jedna osoba. Droga Biała Podlaska - Terespol zablokowana

Na drodze krajowej numer 2 w miejscowości Woskrzenice Duże w województwie lubelskim doszło do śmiertelnego wypadku. W zdarzeniu ranne zostały także dwie inne osoby.
Zobacz wideo

Jak podaje "Dziennik Wschodni" około godziny 10:30 biały bus marki volkswagen wjechał w grupę osób na drodze krajowej numer 2. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

Śmiertelny wypadek koło Białej Podlaskiej. Bus wjechał w grupę ludzi

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 2 na wysokości miejscowości Woskrzenice Duże koło Białej Podlaskiej (województwo lubelskie). Według wstępnych ustaleń policji bus wjechał w grupę osób, które zabezpieczały i sprzątały miejsce wcześniejszej kolizji drogowej.

W wyniku wypadku zmarła jedna osoba, a dwie kolejne zostały ranne. Droga krajowa numer 2 na odcinku między Terespolem i Białą Podlaską jest całkowicie zablokowana. Policja bada przyczyny wypadku i kieruje kierowców na objazdy. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia na tej trasie.

Więcej o:
Komentarze (3)
Samochód wjechał w grupę ludzi, zginęła jedna osoba. Droga Biała Podlaska - Terespol zablokowana
Zaloguj się
  • logedout

    Oceniono 4 razy 4

    Czy kierowca w chwili wypadku korzystał z telefonu?

  • iremus

    Oceniono 4 razy 4

    Znowu "miszcz" kierownicy kierujący 3,5 tonowym pojazdem, któremu pewnie się wydawało, że jest na torze gokartowym. Takich na polskich drogach są setki tysięcy i mało który ma świadomość co to jest siła bezwładności. Jak "podłączy" się do zderzaka osobówki to potrafi kilkadziesiąt kilometrów się trzymać a w międzyczasie prowadzić telekonferencje, pisać smsy i robić wiele innych rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX