Senator PiS miał ufundować wycieczkę do Brukseli. Do wyjazdu nie doszło. Wyprawę uratował Robert Biedroń

15-letnia Wiktoria wygrała konkurs na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Żegocinie. W nagrodę, na początku kwietnia, dziewczynka miała wyjechać do Brukseli. Wyprawę miał ufundować senator PiS, Andrzej Wojtyła. Do wyjazdu jednak nie doszło. Z odsieczą przybył jednak lider "Wiosny".
Zobacz wideo

O sprawie poinformowała na Twitterze dziennikarka Radia Zet, Danuta Woźnicka. Na swoim fanpage'u zamieściła fragment zaproszenia pochodzącego z biura senackiego Andrzeja Wojtyły. Z kartki jasno wynika, że wycieczka miała odbyć się w dniach 1-5 kwietnia.

Tak się jednak nie stało. Wiktoria nie wzięła udziału w wymarzonej wyprawie. Polityk próbował tłumaczyć się, zrzucając winę na niekompetencję pracowników.

W lipcu sprawę nagłośniło Radio Zet. - Po interwencji Radia ZET senator obiecywał, że Jego pracownicy załatwią sprawę, ale nawet nie próbowali. Puste obietnice. - czytamy we wpisie dziennikarki. 

Robert Biedroń zaoferował pomoc

Kiedy o sprawie zrobiło się głośno, swoją pomoc zaoferowało kilku innych polityków. Pomocną dłoń zaoferowała m.in. Janina Ochojska. Ostatecznie wybawcą okazał się Robert Biedroń, dzięki któremu Wiktoria w końcu mogła odebrać obiecaną nagrodę - wycieczkę do Brukseli.


"Jednak mamy happy end! Wiktoria i jej tata przyjęli moje zaproszenie i dziś rozpoczęli zwiedzanie Brukseli. Miło zobaczyć uśmiech na ich twarzach po tym jak od miesięcy byli oszukiwani przez senatora PiS Andrzeja Wojtyłę" - napisał na Twitterze lider "Wiosny".

Więcej o:
Komentarze (122)
Senator PiS miał ufundować wycieczkę do Brukseli. Do wyjazdu nie doszło
Zaloguj się
 • urian

  Oceniono 86 razy 72

  Motto działania polityków PiS: " NIKT CI NIE DA TYLE ILE JA CI OBIECAM "

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 68 razy 58

  Senator pokazał prawdziwe oblicze PiS - czcze obietnice i puste frazesy. Kolejny kłamca. Nawet dzieci potrafią oszukać :(((
  Brawo Robert Biedroń - klasa i serce :)

 • ze_co

  Oceniono 47 razy 45

  Senator "próbował tłumaczyć się, zrzucając winę na niekompetencję pracowników". A w biurze pewnie zatrudnia córkę, bratanka i na pół etatu teściową ..

 • lblblblb

  Oceniono 44 razy 40

  W PiSie jest taka Reguła Kaczyńskiego
  TRZY RAZY OBIECAĆ TO TAK JAK RAZ DAĆ.

 • czechy11

  Oceniono 34 razy 32

  Pozdrawiamy Bankstera z PiS SKOK co na sobotniej konwencji tak pięknie grał ze stara rodzine wdzięczna za 500 bo dzięki temu mógł sobie kupić domek z ogródkiem 😂😂😂. Oby nadszedł dzień Banksterze oszuście żeby wylali cię z banku o abyś roboty już więcej nie znalazł PiSowski oszuście

 • czechy11

  Oceniono 35 razy 29

  Hatrick Kaczyńskiego w realu.. WYDYMAĆ WSZYSTKICH 3 KROTNIE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX