Domowa awantura w Krośnie. Zaatakował nożem żonę i teściową, potem próbował podpalić dom

W wyniku domowej awantury w Krośnie ranne zostały dwie kobiety, a napastnik próbował także podpalić dom. Nieoficjalnie wiadomo, że atakującym był obywatel USA, który rzucił się z nożem na żonę i teściową.
Zobacz wideo

W poniedziałek w Krośnie (woj. podkarpackie) przy ul. Białobrzeskiej rozegrały się dramatyczne sceny. Jak donosi lokalny portal krosno112.pl, policja dostała zgłoszenie o awanturze w jednym z domów. Przyczynkiem kłótni miały być sprawy finansowe.

Mężczyzna - nieoficjalnie obywatel USA z kartą stałego pobytu w Polsce - miał tam ranić dwie kobiety. Według wstępnych doniesień, na razie niepotwierdzonych przez służby, rzucił się z nożem na żonę i teściową. Oprócz tego miał próbować podpalić dom. 

Krosno. Dwie osoby ranne

Poza wspomnianą trójką w budynku była jeszcze czwarta osoba, właściciel domu, który dotarł na miejsce przed strażą pożarną i ugasił pożar. Napastnik został zatrzymany przez policję, trafił do KMP w Krośnie.

- Na szczęście dwie kobiety zostały niegroźnie ranne. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna został zatrzymany i trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia - mówiła portalowi krosno112.pl nadkom. Marta Tabasz-Rygiel, rzeczniczka prasowa KWP w Rzeszowie.

Więcej o: