Szczecin: Dwa barany kameruńskie błąkają się po mieście. Drugi dzień wymykają się strażnikom

Strażnicy miejscy ze Szczecina już drugi dzień próbują złapać dwa barany kameruńskie, które zasmakowały wolności. Brązowe, zadbane zwierzęta, które wałęsały się po ulicach miasta, zauważyli mieszkańcy Osiedla Arkońskiego.
Zobacz wideo

O baranach, które sprawiają straży miejskiej w Szczecinie nie lada kłopot, informuje RMF FM. Z doniesień portalu wynika, że dwa barany kameruńskie zauważono po raz pierwszy w niedzielę niedaleko ul. Wojciechowskiego.

Szczecin. Próby schwytania dwóch baranów spełzły na niczym. Nie wiadomo, do kogo należą

Na miejscu, w którym zauważono barany, pojawiły się służby. Strażnicy miejscy wraz z łowczymi próbowali je złapać przez kilka godzin, ale się to nie udało. Jedno ze zwierząt zapędzono na posesję, jednak gdy próbowano je schwytać, baran przeskoczył ogrodzenie i uciekł w kierunku Lasu Arkońskiego. W poniedziałek jeden z baranów pojawił się w okolicy ul. Jaworowej, miejsce pobytu drugiego jest aktualnie nieznane.

Wszystko wskazuje na to, że barany komuś uciekły. Nie wiadomo jednak, kto jest ich właścicielem. Niewykluczone, że należą do ośrodka hodowlanego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Więcej o:
Komentarze (93)
Szczecin: Dwa barany kameruńskie błąkają się po mieście. Drugi dzień wymykają się strażnikom
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 34 razy 28

  Strażnicy miejscy próbujący złapać barany. Jeden baran przeskoczył ogrodzenie i uciekł, miejsce pobytu drugiego jest aktualnie nieznane.
  A co ze zwierzętami?

 • and_then_there_were_none

  Oceniono 17 razy 17

  Panowie policjanci, szukajcie w Warszawie, na Nowogrodzkiej

 • yuo7leo9

  Oceniono 18 razy 16

  Życzę szczęścia baranom na gigancie!!! Najwyższy czas, by owieczki katolickie wzięły z nich przykład

 • 1627cd1410

  Oceniono 19 razy 15

  baranów jest w kraju 7 milionów.. niektóre kameruńskie.. niektóre podkarpackie.. są też podlaskie.. ale gatunków jest multum.. też je trzeba wyłapać?

 • antropoid

  Oceniono 16 razy 14

  Sejm i senat już 4 rok opanowany przez barany wolskie, które nie wiedzieć czemu wymknęły się prawu i sprawiedliwości (temu prawdziwemu), to co tam jakieś dwa kameruńskie, na samym krańcu Polski.

 • zelenyles

  Oceniono 12 razy 10

  niech się strażnicy przebiorą za owce to te barany same ich znajdą hahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX