Moczydło. Tragiczny wypadek na DK 7. Małżeństwo zginęło tuż przed wjazdem do swojego domu

61-latek i 59-latka jadący drogą krajową nr 7 przez wieś Moczydło w Małopolsce stracili życie w wypadku samochodowym. Kiedy chcieli skręcić w lewo, aby wjechać do swojego domu, w tył ich auta wjechało rozpędzone audi, wpychając samochód pod nadjeżdżającą ciężarówkę.
Zobacz wideo

Do wypadku we wsi Moczydło (woj. małopolskie) doszło na 603. kilometrze drogi krajowej nr 7 w niedzielę 8 września przed godziną 22. Jadące tą drogą małżeństwo zginęło na miejscu.

- Prawdopodobnie samochód miał skręcić w lewo na posesję, kiedy został uderzony przez jadące za nim audi. W wyniku uderzenia land rover prawdopodobnie przemieścił się na przeciwny pas ruchu, gdzie został uderzony przez nadjeżdżający ciągnik siodłowy - w rozmowie z tvn24.pl powiedział rzecznik prasowy miechowskiej policji Marcin Jamroży. 

Wypadek w Moczydle. Kierowcy audi i ciężarówki byli trzeźwi

61-letniego mężczyznę i 59-letnią kobietę reanimowano przez godzinę. Niestety, pomimo starań ratowników nie udało się ich uratować. Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wiadomo już, że kierowca audi oraz samochodu ciężarowego byli trzeźwi. Jak podaje "Dziennik Polski", samochód marki Audi prowadził 47-letni mieszkaniec Krakowa.

Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około 6 rano. 

Więcej o: